- позивач: Олексенко Жанна Володимирівна
- відповідач: Онопрієнко Олександр Григорович
Ім`я | Замінене і`мя | Особа |
---|
Справа № 750/4840/19
Провадження № 2/750/1414/19
У Х В А Л А
03 травня 2019 року м. Чернігів
суддя Деснянського районного суду м. Чернігова, Литвиненко І.В., розглянувши матеріали позовної заяви ОСОБА_2 до ОСОБА_3 про збільшення розміру аліментів та стягнення аліментів на матір яка проживає з дитиною-інвалідом,
в с т а н о в и л а:
02.05.2019 року позивач звернулися до суду з позовом до ОСОБА_3 про збільшення розміру аліментів та стягнення аліментів на матір яка проживає з дитиною-інвалідом.
Дана позовна заява повинна бути залишена без руху, оскільки вона не відповідає вимогам ч. 3 ст. 175 ЦПК України.
Відповідно до ч. 3 ст. 175 ЦПК України позовна заява повинна містити: 1) найменування суду першої інстанції, до якого подається заява; 2) повне найменування (для юридичних осіб) або ім'я (прізвище, ім'я та по батькові - для фізичних осіб) сторін та інших учасників справи, їх місцезнаходження (для юридичних осіб) або місце проживання чи перебування (для фізичних осіб), поштовий індекс, ідентифікаційний код юридичної особи в Єдиному державному реєстрі підприємств і організацій України (для юридичних осіб, зареєстрованих за законодавством України), а також реєстраційний номер облікової картки платника податків (для фізичних осіб) за його наявності або номер і серію паспорта для фізичних осіб - громадян України (якщо такі відомості позивачу відомі), відомі номери засобів зв'язку, офіційної електронної адреси та адреси електронної пошти; 3) зазначення ціни позову, якщо позов підлягає грошовій оцінці; обґрунтований розрахунок сум, що стягуються чи оспорюються; 4) зміст позовних вимог: спосіб (способи) захисту прав або інтересів, передбачений законом чи договором, або інший спосіб (способи) захисту прав та інтересів, який не суперечить закону і який позивач просить суд визначити у рішенні; якщо позов подано до кількох відповідачів - зміст позовних вимог щодо кожного з них; 5) виклад обставин, якими позивач обґрунтовує свої вимоги; зазначення доказів, що підтверджують вказані обставини; 6) відомості про вжиття заходів досудового врегулювання спору, якщо такі проводилися, в тому числі, якщо законом визначений обов'язковий досудовий порядок урегулювання спору; 7) відомості про вжиття заходів забезпечення доказів або позову до подання позовної заяви, якщо такі здійснювалися; 8) перелік документів та інших доказів, що додаються до заяви; зазначення доказів, які не можуть бути подані разом із позовною заявою (за наявності); зазначення щодо наявності у позивача або іншої особи оригіналів письмових або електронних доказів, копії яких додано до заяви; 9) попередній (орієнтовний) розрахунок суми судових витрат, які позивач поніс і які очікує понести у зв'язку із розглядом справи; 10) підтвердження позивача про те, що ним не подано іншого позову (позовів) до цього ж відповідача (відповідачів) з тим самим предметом та з тих самих підстав.
Всупереч вимогам ч. 3 ст. 175 ЦПК України подана позивачами позовна заява не містить підтвердження позивача про те, що ним не подано іншого позову (позовів) до цього ж відповідача (відповідачів) з тим самим предметом та з тих самих підстав.
Крім того відповідно до п. 2 прохальної частини позовної заяви позивач просить «призначити аліменти на матір дитини ОСОБА_2, яка проживає з дитиною-інвалідом, в розмірі ј частини заробітку відповідача, щомісячно або 500 грн., починаючи з дати подання позову, що стягуються з ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1 у зв'язку із опікою над дитиною-інвалідом та непередбаченими тратами на лікування дочки» тобто позивачем пред'явлено до відповідача не чітку вимогу, а альтернативну.
Тому позивачу необхідно подати до суду виправлену позовну заяву у кількості примірників, відповідно до кількості сторін у справі яка повинна містити підтвердження позивача про те, що ним не подано іншого позову (позовів) до цього ж відповідача (відповідачів) з тим самим предметом та з тих самих підстав, а також уточнити п. 2 прохальної частини позовної заяви та конкретизувати вимогу щодо стягнення аліментів на матір дитини, яка проживає з дитиною-інвалідом.
Вказані недоліки є підставою для залишення позову без руху.
Враховуючи викладене, керуючись ст. ст. 175, 177, 185 ЦПК України,
у х в а л и л а:
позовну заяву ОСОБА_2 до ОСОБА_3 про збільшення розміру аліментів та стягнення аліментів на матір яка проживає з дитиною-інвалідом залишити без руху.
Запропонувати позивачу в 5-дений строк з дня отримання ухвали усунути вказані недоліки - подати до суду виправлену позовну заяву у кількості примірників, відповідно до кількості сторін у справі яка повинна містити підтвердження позивача про те, що ним не подано іншого позову (позовів) до цього ж відповідача (відповідачів) з тим самим предметом та з тих самих підстав та уточнити п. 2 прохальної частини позовної заяви - конкретизувати вимогу щодо стягнення аліментів на матір дитини, яка проживає з дитиною-інвалідом.
Роз'яснити, що у разі невиконання вимог даної ухвали позовна заява вважатиметься неподаною і буде повернута.
Ухвала не оскаржується.
Суддя І.В. Литвиненко
- Номер: 2/750/1414/19
- Опис: про зміну порядку та способу стягнення аліментів
- Тип справи: на цивільну справу (позовне провадження)
- Номер справи: 750/4840/19
- Суд: Деснянський районний суд м. Чернігова
- Суддя: Литвиненко І. В.
- Результати справи:
- Етап діла: Виконання рішення
- Департамент справи:
- Дата реєстрації: 02.05.2019
- Дата етапу: 22.07.2019