Судове рішення #7882419

                                                                                                                      Справа № 1-169

                                                                                                                                  2010 р.

                                                                     В И Р О К

                                                         І М Е Н Е М   У К Р А Ї Н И

16 лютого 2010 року.  Білоцерківський міськрайонний суд Київської області

       в складі: головуючого – судді Шпак Т.С.

                  при секретарі – Ткаченко О. В.

                  з участю прокурора – Корнєвої І. В.

розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду в м. Біла Церква справу про обвинувачення  ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, уродженця  ІНФОРМАЦІЯ_2, українця, громадянина України, ІНФОРМАЦІЯ_3, одруженого, пенсіонера, жителя ІНФОРМАЦІЯ_4, зареєстрованого ІНФОРМАЦІЯ_5, раніше не судимого, в скоєнні злочину передбаченого ст.  185 ч.1 КК України,-

                                                                  В С Т А Н О В И В:

    2.11.2009 року близько 17 год. в с. Мала Вільшанка, Білоцерківського району по вул. Гагаріна, підсудний ОСОБА_1, маючи намір незаконного збагачення за рахунок чужого майна, переслідуючи корисну мету, таємно від оточуючих, шляхом вільного доступу із земельної ділянки  потерпілої ОСОБА_2 вчинив крадіжку двох дерев»яних опор ліній телефонного зв»язку, одна з яких довжиною  7 м та інша довжиною 5,6м діаметром 22 см кожна по ціні 19,4 грн. за 1 м, загальною вартістю 244,5 грн., завдавши потерпілій ОСОБА_2 матеріальної шкоди на вищевказану суму.

Допитаний  в судовому засіданні підсудний  ОСОБА_1 свою вину у вчиненні злочину визнав  повністю, повністю підтвердив обставини вчинення злочину, що вказані в обвинувальному висновку та пояснив, що він дійсно викрав опори, але він не знав, що вони належать потерпілій. Шкоду потерпілій він повністю відшкодував, в скоєному злочині щиро розкаюється.

Визнаючи  повністю свою вину у вчиненні злочину, підсудний  просить не досліджувати інших доказів по справі.

Враховуючи ті обставини, що підсудний не оспорює фактичних обставин пред»явленого йому обвинувачення по ст. 185  ч.1 КК України, судом встановлено, що він правильно розуміє зміст цих обставин, відсутні будь-які сумніви у добровільності та істинності його позиції, вислухавши думку учасників судового процесу та роз»яснивши їм положення ст.299 КПК України, суд вважає недоцільним дослідження інших доказів по справі.

Дії  підсудного суд кваліфікує по ст.185 ч.1 КК України, оскільки він 2.11.2009 року близько 17 год. в с. Мала Вільшанка, Білоцерківського району по вул. Гагаріна,  маючи намір незаконного збагачення за рахунок чужого майна, переслідуючи корисну мету, таємно від оточуючих, шляхом вільного доступу із земельної ділянки  потерпілої ОСОБА_2 вчинив крадіжку двох дерев»яних опор ліній телефонного зв»язку, одна з яких довжиною  7 м та інша довжиною 5,6м діаметром 22 см кожна по ціні 19,4 грн. за 1 м, загальною вартістю 244,5 грн., завдавши потерпілій ОСОБА_2 матеріальної шкоди на вищевказану суму.

 При призначенні покарання  суд враховує характер та ступінь суспільної небезпеки скоєного  злочину; обставини,  що пом”якшують відповідальність: підсудний раніше не судимий, свою вину визнав повністю, щиро розкаюється в скоєному  злочині, повністю відшкодував шкоду потерпілій; особу підсудного, який характеризується  позитивно, його вік  і вважає за можливе призначити підсудному покарання у вигляді штрафу.

На підставі наведеного, керуючись ст.ст. 323, 324 КПК України суд,-

                                              З А С У Д И В:

ОСОБА_1 по ст. 185 ч. 1  КК України оштрафувати на 850 грн. в користь держави.

Речові докази по справі дерев»яну електроопору та дві частини електроопори -  залишити ОСОБА_2, металевий візок – залишити ОСОБА_3

Запобіжний захід засудженому до вступу вироку в законну силу залишити підписку про невиїзд з місця проживання.

На вирок суду може бути подана апеляція до апеляційного суду Київської області протягом 15 діб з моменту проголошення вироку.

                                                       СУДДЯ :

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація