Судове рішення #790134
справа №2-193/07

справа №2-193/07

ЗАОЧНЕ РІШЕННЯ ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

07        лютого 2007року Бердичівський міськрайонний суд Житомирської області в складі :

головуючого-судді В.П.Шимка, при секретарі Жмурко В.І., розглянувши у відкритому судовому

засіданні цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу,-

встановив:

В  липні 2007року позивачка звернулась до суду з даною позовною заявою, посилаючись на

те, що 22 грудня 1979 року зареєстрував шлюб з відповідачем. Від шлюбу мають двох дітей,які

в даний час повнолітні. Просить шлюб розірвати, посилаючись на те, що спільне життя з

відповідачем не склалось в наслідок негативної поведінки відповідача. Відповідач ніде не працює

та не намагається знайти роботу, зловживає спиртними напоями, що призводить до постійних

сварок. Розірвати шлюб через органи РАЦС відповідач відмовляється, тому вимушена була

звертатися до суду.

Позивачка в судовому засіданні позовні вимоги підтримала з мотивів наведених в позовній заяві.

Відповідач до суду не з "явився, хоча про час та місце розгляду справи йому повідомлялось належним чином. Так, при врученні судової повістки відповідач відмовився її отримувати, про що судовим розпорядником було складено акт. Зі згоди позивачки суд ухвалює рішення при заочному розгляді справи, що відповідає положенням cm. 224 ЦПК України.

Вислухавши пояснення позивачки, дослідивши матеріали справи, суд приходить до висновку про можливість задоволення позовних вимог.

Судом встановлені наступні факти і відповідні їм правовідносини.

Судом встановлено, що 22 грудня 1979 року між сторонами зареєстровано шлюб, що стверджується свідоцтвом про одруження (а.с. 4), від спільного проживання в шлюбі в них є двоє дітей, які на даний час є повнолітніми.   На даний час між: сторонами  шлюбні відносини припинені, оскільки відповідач зловживає спиртними напоями, проявляє подружню невірність, тому вище наведені обставини на думку суду, свідчать про неможливість збереження шлюбу.

Згідно закону шлюб грунтується на вільній згоді чоловіка та жінки. Примушування жінки та чоловіка до шлюбу не допускається.

Витрати пов "язані з отриманням свідоцтва про розірвання шлюбу суд вважає за необхідне покласти на відповідача.

На підставі наведеного, керуючись cт.cт. 10,11, 60,88,174, 214, 215,224ЦПК України, 110-112 Сімейного Кодексу України, суд,-

Вирішив:

позовні вимоги задоволити.

Шлюб між ОСОБА_1 ІНФОРМАЦІЯ_1 та ОСОБА_2 ІНФОРМАЦІЯ_2, зареєстрований 22 грудня 1979року Бердичівським міським відділом реєстрації актів цивільного стану Житомирської області, актовий записНОМЕР_1, розірвати.

Стягнути з ОСОБА_2 17 грн., витрати, пов»язані з отриманням свідоцтва про розірвання шлюбу в органах РАЦСу, звільнивши від таких витрат ОСОБА_1.

Рішення суду набирає законної сили після закінчення строку подання заяви про апеляційне оскарження, яку може бути подано протягом 10 днів з дня проголошення рішення. Якщо було подано заяву про апеляційне оскарження, але апеляційна скарга не була подана протягом протягом 20 днів після подання заяви про апеляційне оскарження, рішення суду набирає законної

 

сили після закінчення цього строку. У разі подання апеляційної скарги рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після розгляду справи апеляційним судом. Заява про апеляційне оскарження та апеляційна скарга подаються до апеляційного суду Житомирської області через Бердичівський міськрайонний суд.

Заочне рішення може бути переглянуто судом, що його ухвалив, за письмовою заявою відповідача, поданою протягом десяти днів з дня отримання його копії.

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація