Копія: Справа №2-490/2010р.
РІШЕННЯ
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
17.02.2010 р. Первомайський міськрайонний суд Миколаївської області
у складі: головуючого судді – Літвіненко Т.Я.
при секретарі – Шилакіній Л.О.
розглянувши у відкритому попередньому судовому засіданні в місті Первомайську справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про стягнення аліментів на утримання дитини, -
ВСТАНОВИВ:
05.02.2010р. ОСОБА_1 звернулася до суду з позовом до ОСОБА_2 про стягнення аліментів на утримання неповнолітньої дитини в розмірі 1/4 частини усіх видів його доходів, вказуючи, що вона та відповідач перебувають в зареєстрованому шлюбу. Під час шлюбу 11.09.2003р. у них народився син ОСОБА_3, який проживає з нею та знаходиться на її повному утриманні. Відповідач проживає окремо, матеріальної допомоги на утримання дитини не надає, хоча повинен надавати.
Позивачка в попередньому судовому засіданні позов підтримала в повному обсязі, просила його задовольнити.
Відповідач позов визнав та не заперечував проти його задоволення.
Вислухавши пояснення сторін, дослідивши матеріали справи, суд приходить до наступного висновку.
Відповідно до ч.4 ст. 130, ст. 174 ЦПК, України у разі визнання відповідачем позову суд за наявності для того законних підстав під час попереднього розгляду ухвалює рішення про задоволення позову.
Як вбачається з свідоцтва про одруження 17.05.2003р. між сторонами було зареєстровано шлюб, актовий запис № 45 (а.с. 2).
Під час шлюбу 11.09.2003р.. у сторін народився син ОСОБА_3, батьком якого записаний ОСОБА_2 – відповідач по справі, що підтверджується свідоцтвом про народження, яке знаходиться в матеріалах справи (а.с. 2).
Відповідно до довідки Степківської сільської ради Первомайського району Миколаївської області від 28.12.2009р. дитина проживає разом з позивачкою та находиться на її утриманні (а.с. 6).
Відповідач добровільно матеріальної допомоги на утримання дитини не надає.
Відповідно до ст. 180 СК України батьки зобов’язані утримувати дитину до досягнення нею повноліття.
Таким чином, враховуючи вище викладене, те, що відповідач визнав позов, має на утриманні одну неповнолітню дитину, інших утриманців не має, на диспансерному обліку у лікарів не перебуває, суд вважає, що позов обґрунтований та підлягає задоволенню в повному обсязі.
Крім того, в силу ст. 88 ЦПК України, суд вважає за необхідне стягнути з відповідача судовий збір в сумі 51 грн. в доход держави, та витрати на інформаційно-технічне забезпечення розгляду цивільних справ в сумі 120 грн.
Керуючись ст.ст. 10, 11, 60, 214, 215, 367 ЦПК України, суд –
ВИРІШИВ:
Стягнути з ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_1, уродженця ІНФОРМАЦІЯ_2, на користь ОСОБА_1 аліменти на утримання сина ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_3, щомісячно в розмірі 1/4 частини всіх видів доходів, починаючи з 5.02.2010р. та до його повноліття, але не менше, ніж 30 відсотків прожиткового мінімуму для дитини відповідного віку.
Стягнути з ОСОБА_2 судовий збір в сумі 51 грн. в доход держави.
Стягнути з ОСОБА_2 витрати на інформаційно-технічне забезпечення розгляду цивільних справ в сумі 120 грн.
Рішення в частині стягнення аліментів підлягає негайному виконанню.
Рішення набирає законної сили після закінчення строку подання заяви про апеляційне оскарження, якщо заяву про апеляційне оскарження не було подано. Якщо було подано заяву про апеляційне оскарження, але апеляційна скарга не була подана на протязі 20 днів, то рішення суду набирає законної сили після закінчення цього строку. У разі подання апеляційної скарги рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після розгляду справи апеляційним судом.
На рішення може бути подано апеляційну скаргу до Апеляційного суду Миколаївської області протягом двадцяти днів після подачі заяви про апеляційне оскарження, яка подається протягом десяти днів з дня проголошення рішення до Первомайського міськрайонного суду Миколаївської області.
Апеляційна скарга може бути подана без попереднього подання заяви про апеляційне оскарження, якщо скарга подається у строк, встановлений для подання заяви про апеляційне оскарження.
СУДДЯ: підпис
Копія вірна. СУДДЯ:
- Номер: 2/707/11
- Опис: про розірвання кредитного договору та стягнення заборгованостей по нарахованих відсотках за користування кредитом та пені
- Тип справи: на цивільну справу (позовне провадження)
- Номер справи: 2-490
- Суд: Новоселицький районний суд Чернівецької області
- Суддя: Літвіненко Тетяна Яківна
- Результати справи:
- Етап діла: Призначено до судового розгляду
- Департамент справи:
- Дата реєстрації: 05.05.2011
- Дата етапу: 15.06.2011