Справа №2-3820/10
РІШЕННЯ ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
05 березня 2010р. Харківський районний суд Харківської області
в складі: головуючого судді - Козирєвої Г.М.
при секретарі - Смалюк О А.
розглянув в попередньому відкритому судовому засіданні в сел. Покотилівка цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу, -
ВСТАНОВИВ:
Позивачка просить суд ухвалити рішення, згідно якому розірвати шлюб з відповідачем, посилаючись на те, що їх шлюб був зареєстрований 20.06.2003 року Височанською селищною радою. Від даного шлюбу мають сина, ОСОБА_3 , ІНФОРМАЦІЯ_1 . Причиною розірвання шлюбу є те, що відповідач пішов до іншої жінки. Проживати однією сім`єю вони припинили з 16 травня 2009 року, спільне господарство і бюджет не ведуть. На примирення позивачка не згодна. Спору про поділ майна між сторонами не має. Після розлучення дитина буде проживати з матір`ю.
Позивачка в судове засідання не з`явилася, надавши заяву, в якій повідомляє, що свої позовні вимоги підтримує, просить справу розглядати за її відсутності (13).
Відповідач позовні вимоги визнав, про що надав заяву, в якій просить справу розглядати за його відсутності (а.с. 14).
Суд, дослідивши докази, вважає, що позовні вимоги підлягають задоволенню, виходячи з наступного.
Судом встановлено, що сторони перебувають в зареєстрованому шлюбі з 20 червня 2003 року, зареєструвавши його в Височанській селищній раді Харківського району Харківської області, актовий запис № 24, що підтверджується свідоцтвом про одруження (а.с.7).
Від даного шлюбу сторони мають сина, ОСОБА_3 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , що підтверджується копією свідоцтва про народження (а.с.9).
Зберегти сім`ю сторін не уявляється можливим, тому що відповідач пішов до іншої жінки. Проживати однією сім`єю припинили з 16 травня 2009 року, спільне господарство і бюджет не ведуть. На примирення сторони не згодні. Спору про поділ майна між сторонами не має. Після розлучення дитина буде проживати з матір`ю.
Суд вважає, що за таких обставин, шлюб сторін існує формально, сім`я розпалася повністю та відновлена бути не може, подальше спільне проживання сторін стало неможливим і це суперечить інтересам сторін, тому шлюб необхідно розірвати.
Виграти, пов`язані з отриманням свідоцтва про розірвання шлюбу, суд покладає на відповідача.
Керуючись ст.ст. 10, 11, 130, 174, 209, 212, 214-216 ЦПК України, ст.ст. 110, 112 СК України, суд
ВИРІШИВ:
Позовні вимоги ОСОБА_1 задовольнити.
Розірвати шлюб між ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_2 , та ОСОБА_2 , ІНФОРМАЦІЯ_3 , що зареєстрований 20 червня 2003 року в Височанській селищній раді Харківського району Харківської області, актовий запис №24.
При видачі свідоцтва про розірвання шлюбу стягнути з ОСОБА_2 державне мито на користь держави в розмірі 51,00 грн. (п`ятдесят одна гривня), а ОСОБА_1 від сплати мита звільнити.
Рішення може бути оскаржене в апеляційному порядку через суд першої інстанції шляхом подачі В 10-денний строк, З ДНЯ проголошення рішення заяви про апеляційне оскарження і поданням після цього протягом 20 днів апеляційної скарги або в порядку ч. 4 ст. 295 ЦПК України.
Суддя: