Судове рішення #79152021

УХВАЛА



16 грудня 2010 року                                                                                      справа № 2а-6049/10/2370                                                                                                              м. Черкаси

 


Черкаський окружний адміністративний суд в складі:

головуючого судді Холода Р.В.,

при секретарі судового засідання Шоколенко Т.М.,

за участю:

позивач – не з`явився,

відповідач – не з`явився,  

розглянувши у відкритому судовому засіданні в м. Черкаси адміністративну справу за позовом управління Пенсійного фонду України в м. Сміла Черкаської області до фізичної особи-підприємця ОСОБА_1 про стягнення простроченої заборгованості,


ВСТАНОВИВ:

Управління Пенсійного фонду України в м. Сміла Черкаської області звернулось з адміністративним позовом до Черкаського окружного адміністративного суду, в якому просить стягнути з фізичної особи-підприємця ОСОБА_1 борг зі сплати страхових внесках за період з липня по вересень 2010 року в сумі 854 грн. 46 коп.

15 грудня 2010 року від позивача надійшло клопотання, в якому просить судовий розгляд справи здійснювати за його відсутності за наявними матеріалами справи.

Відповідач у судове засідання не з`явився, свого представника не направив, про причини не явки суд не повідомив, хоча про день, час і місце судового розгляду повідомлявся належним чином. Заяву про розгляд справи за його відсутності відповідач суду не надіслав.

Відповідно до пункту 3 частини 1 ст. 128 Кодексу адміністративного судочинства України, суд відкладає розгляд справи в разі неприбуття в судове засідання відповідача, який не є суб`єктом владних повноважень, належним чином повідомленого про дату, час і місце судового розгляду, якщо від нього не надійшло заяви про розгляд справи за його відсутності.

Керуючись ст.ст.128, 150 Кодексу адміністративного судочинства України, суд


УХВАЛИВ:

Відкласти розгляд справи за адміністративним позовом управління Пенсійного фонду України в м. Сміла Черкаської області до фізичної особи-підприємця ОСОБА_1 про стягнення простроченої заборгованості.

Призначити судове засідання на 23 грудня 2010 року, о 11 год. 10 хв., яке буде проводитись суддею Холодом Р.В. одноособово в приміщенні Черкаського окружного адміністративного суду за адресою: м. Черкаси, бульвар Шевченка, 245, із повним фіксуванням судового засідання за допомогою звукозаписувального технічного засобу.

Копію ухвали направити особам, які беруть участь у справі.

Особи, які беруть участь у справі та не можуть з поважних причин прибути до суду, зобов`язані завчасно повідомити про це суд.

Ухвала оскарженню не підлягає.

Суддя                                                                                                                   Р.В. Холод


Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація