УХВАЛА ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
5 липня 2006 року м. Хмельницький
колегія суддів судової палати з цивільних справ
апеляційного суду Хмельницької області в складі: головуючого - судді Ніколайчука М.Є.
суддів : Матковської Л.О., Самчука П.П.
при секретарі Степчук І.В.
з участю сторін
розглянула у відкритому судовому засіданні цивільну справу №22ц-і32б
за апеляційною скаргою ОСОБА_1 на рішення
Теофіпольського районного суду від 25 травня 2006 року ,
встанови ла:
16 січня 2006 року в суд звернулася з позовом ОСОБА_2, яка вказувала, що вона з 8 червня 1996 року перебувала у шлюбі з ОСОБА_1, від якого мають сина ОСОБА_3, ,11.11.1996 року народження. Зазначала, що під час спільного проживання ОСОБА_1 зловживав спиртними напоями, не займався вихованням сина, вчиняв сварки та бійки, не допомагав матеріально утримувати сім"ю, а з січня 2006 року вони спільно не проживають, тому просила суд розірвати шлюб, зареєстрований 8 червня 1996 року органом РАЦС Теофіпольського районного управління юстиції, актовий запис №НОМЕР_1.
29 травня 2006 року рішенням Теофіпольського районного суду шлюб, зареєстрований 8 червня 1996 РАЦС Теофіпольського районного управління юстиції між ОСОБА_2 та ОСОБА_1 розірвано.
ОСОБА_1 з таким рішенням не згідний, подав апеляційну скаргу, просить її задоволити . Зазначає, що рішення суду є незаконним і таким, що підлягає скасуванню.
В апеляційному суді ОСОБА_1 скаргу підтримує, просить її задоволити.
ОСОБА_2 проти апеляційної скарги заперечує, просить рішення суду залишити без змін. Вказує, що примирення між ними і подальше збереження сім'ї неможливе.
Дослідивши матеріали справи, суд приходить до висновку, що апеляційну скаргу слід відхилити, рішення суду залишити без змін з таких підстав.
Відповідно до ст. 308 ЦПК України, суд апеляційної інстанції відхиляє апеляційну скаргу і залишає рішення суду першої інстанції без змін , якщо він постановив рішення з додержанням вимог матеріального і процесуального права.
Суд першої інстанції правильно встановив дійсні обставини справи, правовідносини, що виникли та застосував діюче законодавство.
Судом встановлено, що ОСОБА_1 та ОСОБА_2 перебували з 8 червня
1996 року в шлюбі, зареєстрованому органом РАЦС Теофіпольського районного
управління юстиції, актовий запис №НОМЕР_1, від якого мають неповнолітнього сина
ОСОБА_3, 11.11.1996 року народження. З січня 2006 року , що визнав і відповідач
(а.с. 13 зворот), сторони спільно не проживають, майнових претензій не мають,
дитина знаходиться на утриманні матері._________________________________________
Головуючий у першій інстанції- Дручкова Справа № 22ц-1326
Доповідач - Ніколайчук Категорія 33, 35
За наданий судом трьохмісячний строк для примирення сторони не помирилися, позивачка наполягала на розірвані шлюбу, тому суд першої інстанції прийняв правильне рішення.
Доводи апеляційної скарги не містять відомостей, які могли б бути підставою для скасування рішення суду.
Керуючись ст. 307,308,313-315, 317,319 ЦПК України, колегія суддів
ухвалила:
Апеляційну скаргу ОСОБА_1- відхилити, рішення Теофіпольського районного суду від 29 травня 2006 року залишити без змін.
Ухвала набирає законної сили з моменту її проголошення, може бути оскаржене в касаційному порядку до Верховного Суду України протягом двох місяців.