Особи
Учасники процесу:
Ім`я Замінене і`мя Особа
Судове рішення #79466012

Справа №766/10952/19

н/п 2/766/7575/19


УХВАЛА

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ


05 червня 2019 року                                                        м. Херсон

Суддя Херсонського міського суду Херсонської області Ус О.В., розглянувши матеріали позовної заяви ОСОБА_1 до Публічного акціонерного товариства «Перший Український Міжнародний банк», третя особа, яка не заявляє самостійних вимог щодо предмета спору на стороні відповідача: приватний нотаріус Київського міського нотаріального округу Хара Наталія Станіславівна, приватний виконавець виконавчого округу міста Києва Юхименко Ольга Леонідівна про захист прав споживачів (визнання виконавчого напису таким, що не підлягає виконанню),-

ВСТАНОВИВ:

До суду надійшла позовна заява ОСОБА_1 до Публічного акціонерного товариства «Перший Український Міжнародний банк», третя особа, яка не заявляє самостійних вимог щодо предмета спору на стороні відповідача: приватний нотаріус Київського міського нотаріального округу Хара Наталія Станіславівна, приватний виконавець виконавчого округу міста Києва Юхименко Ольга Леонідівна про захист прав споживачів (визнання виконавчого напису таким, що не підлягає виконанню).

У прохальній частині позовної заяви, позивач просить зупинити стягнення за виконавчим написом №6220, вчиненим 13 березня 2019 року приватним нотаріусом Київського міського нотаріального округу Харою Наталією Станіславівною про стягнення з ОСОБА_1 на користь ПАТ "Перший Український Міжнародний Банк" заборгованості в розмірі 36214,11 грн. – до набрання рішенням суду у даній справі законної сили.

Суд, розцінює вказану вимогу позивача як забезпечення позову, та вважає, що вона підлягає поверненню позивачу з огляду на наступне.

Відповідно до ч. 1 ст. 149 ЦПК України, суд за заявою учасника справи має право вжити передбачених статтею 150 цього Кодексу заходів забезпечення позову.

У відповідності до ч. 1 ст. 151 ЦПК України, заява про забезпечення позову подається в письмовій формі.

В порушення вказаних вимог, заява про забезпечення позову не оформлена належним чином, та не містить всіх необхідних відомостей, що передбачені п. 1-7 ч. 1 ст. 151 ЦПК України.

Відповідно до ч. 9 ст. 153 ЦПК України, суд, встановивши, що заяву про забезпечення позову подано без додержання вимог статті 151 цього Кодексу, повертає її заявнику, про що постановляє ухвалу.

З огляду на те, що заява позивача не відповідає вимогам п. 1-7 ч. 1 ст. 151 ЦПК України, а відтак, підлягає поверненню позивачу, що не позбавляє її права повторно звернутись до суду з заявою після усунення умов, що були підставою для її повернення.

За приписами п. 3, п. 4 ч. 5 ст. 12 ЦПК України суд вважає необхідним роз`яснити, що позивач має право звернутись до суду з окремою письмовою заявою, яка повинна відповідати вимогам ст. 153 ЦПК України, з особливостями, визначеними ст. 151 ЦПК України, а саме: зазначенням найменування суду, до якого подається заява; повне найменування (для юридичних осіб) або ім`я (прізвище, ім`я та по батькові - для фізичних осіб) заявника, його місцезнаходження (для юридичних осіб) або місце проживання чи перебування (для фізичних осіб), поштові індекси, ідентифікаційний код юридичної особи в Єдиному державному реєстрі підприємств і організацій України, реєстраційний номер облікової картки платника податків (для фізичних осіб) за його наявності або номер і серію паспорта для фізичних осіб - громадян України, номери засобів зв`язку та адресу електронної пошти, за наявності; предмет позову та обґрунтування необхідності забезпечення позову; захід забезпечення позову, який належить застосувати, з обґрунтуванням його необхідності; ціну позову, про забезпечення якого просить заявник; пропозиції заявника щодо зустрічного забезпечення; інші відомості, потрібні для забезпечення позову.

Керуючись ч. 9 ст. 153 ЦПК України,-

УХВАЛИВ:


Заяву ОСОБА_1 про забезпечення позову, що викладена у прохальній частині позовної заяви - повернути заявнику.

Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання суддею.

Апеляційна скарга на ухвалу суду може бути подана протягом п`ятнадцяти днів з дня її проголошення до Херсонського апеляційного суду. У разі вирішення питання без повідомлення (виклику) учасників справи, зазначений строк обчислюється з дня складення повного судового рішення.

До дня початку функціонування Єдиної судової інформаційно-телекомунікаційної системи апеляційні скарга подаються учасниками справи до або через Херсонський міський суд Херсонської області.

Учасник справи, якому ухвала суду не були вручені у день її складення, має право на поновлення пропущеного строку на апеляційне оскарження, якщо апеляційна скарга подана протягом п`ятнадцяти днів з дня вручення йому відповідної ухвали суду.

Строк на апеляційне оскарження може бути також поновлений в разі пропуску з інших поважних причин, крім випадків, зазначених у частині другій статті 358 ЦПК України.


СуддяО. В. Ус







Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація