Копія Справа 3-168/2010 р.
П О С Т А Н О В А
І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И
16 лютого року Суддя Олександрівського районного суду Кіровоградської області ПЛЯКА С.Л., розглянувши адміністративну справу відносно громадянина ОСОБА_1 ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_1, уродженця ІНФОРМАЦІЯ_2, мешканця ІНФОРМАЦІЯ_3, не працюючого, не одруженого, раніше до адміністративної відповідальності не притягувався, про притягнення його до адміністративної відповідальності за ч. 1 ст. 203 КУпАП, -
В С Т А Н О В И В :
Громадянин ОСОБА_1 ОСОБА_2 з 2002 року проживає в ІНФОРМАЦІЯ_4, за недійсним документом – паспортом громадянина ОСОБА_1, чим порушив правила перебування на території України.
В судове засідання ОСОБА_2 з»явився, вину у вчиненні правопорушення визнав.
Вивчивши матеріали справи, з урахуванням обставини правопорушення, особу правопорушника, суд вважає, що ОСОБА_2 підлягає адміністративній відповідальності у вигляді штрафу.
Керуючись вищевикладеним та ч. 1 ст. 203 КУпАП, -
П О С Т А Н О В И В :
Притягнути ОСОБА_2 до адміністративної відповідальності за ч. 1 ст. 203 КУпАП та застосувати до нього адміністративне стягнення у вигляді штрафу у розмірі 340 гривень 00 копійок.
На постанову суду протягом десяти днів з дня її винесення може бути подана апеляційна скарга до апеляційного суду Кіровоградської області.
Суддя: /підпис/:
З оригіналом вірно:
Постанова набула законної сили «____» ______________2010 року та підлягає виконанню.
Оригінал постанови зберігається у справі № 3-168/2010 р.
Строк пред»явлення постанови до виконання до 16.02.2013 року.
Суддя
Олександрівського районного суду
Кіровоградської області ОСОБА_3