Особи
Учасники процесу:
Ім`я Замінене і`мя Особа
Судове рішення #79861023


АПЕЛЯЦІЙНИЙ СУД ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ





Справа № 22-ц/793/1061/19








УХВАЛА

про відкриття апеляційного провадження



24 червня 2019 року м. Черкаси


Апеляційний суд Черкаської області у складі колегії суддів судової палати у цивільних справах:

головуючого - Василенко Л.І.

суддів: Єльцова В.О., Карпенко О.В.


розглянувши апеляційну скаргу Акціонерного товариства Комерційний банк «ПриватБанк» на рішення Уманського міськрайонного суду Черкаської області від 15 квітня 2019 року у справі за позовом Акціонерного товариства Комерційний банк «ПриватБанк» до ОСОБА_1 про стягнення заборгованості,



в с т а н о в и в :


13 лютого 2018 року АТ КБ «ПриватБанк» звернувся в суд з позовом до ОСОБА_1 про стягнення заборгованості.

Рішенням Уманського міськрайонного суду Черкаської області від 15 квітня 2019 року в задоволенні позову Банку відмовлено повністю.

Не погоджуючись з вказаним рішенням суду АТ КБ «ПриватБанк» оскаржив його, подавши 31 травня 2019 року апеляційну скаргу.

В апеляційній скарзі порушене питання про поновлення строку на апеляційне оскарження.

Згідно п. 1 ч. 2 ст. 354 ЦПК України передбачено, якщо учасник справи, якому повне рішення або ухвала суду не були вручені у день його (її) проголошення або складення, має право на поновлення пропущеного строку на апеляційне оскарження, а саме на рішення суду, якщо апеляційна скарга подана протягом тридцяти днів з дня вручення йому повного рішення суду.

Копію оскаржуваного рішення суду Банк отримав 11 травня 2019 року, що підтверджується копією рекомендованого повідомлення про вручення поштового відправлення (трек-номер 2030108502472) та копією оскаржуваного рішення із відбитком штампу вхідної кореспонденції (а.с. 60, 82).

Апеляційну скаргу подано 31 травня 2019 року, тобто в межах тридцяти днів з дня отримання оскаржуваного рішення.

Враховуючи викладене є підстави для поновлення АТ КБ «ПриватБанк» строку на апеляційне оскарження рішення Уманського міськрайонного суду Черкаської області від 15 квітня 2019 року.

Керуючись ст.ст. 354, 359, 360, 361 ЦПК України,

у х в а л и в :


Заяву Акціонерного товариства Комерційний банк «ПриватБанк» про поновлення строку на апеляційне оскарження задовольнити.

Поновити особі, що подає апеляційну скаргу строк на апеляційне оскарження.

Відкрити апеляційне провадження за апеляційною скаргою Акціонерного товариства Комерційний банк «ПриватБанк» на рішення Уманського міськрайонного суду Черкаської області від 15 квітня 2019 року у справі за позовом Акціонерного товариства Комерційний банк «ПриватБанк» до ОСОБА_1 про стягнення заборгованості.

Встановити, що відзив на апеляційну скаргу може бути подано протягом 5 днів з моменту одержання цієї ухвали та він має відповідати вимогам ст. 360 ЦПК України. Відзив надсилається на адресу апеляційного суду (вул. Верхня Горова, 29, м. Черкаси, 18033) із обов`язковим посиланням на номер апеляційного провадження. До відзиву обов`язково додаються докази надсилання (надання) копій відзиву та доданих до нього документів іншим учасникам справи.

Копію ухвали про відкриття апеляційного провадження разом з копією апеляційної скарги та доданих до неї матеріалів надіслати учасникам справи.

Ухвала оскарженню не підлягає.


Суддя-доповідач Л.І. Василенко


Судді: В.О. Єльцов


О.В. Карпенко

















  • Номер: 22-ц/821/26/19
  • Опис: про стягнення заборгованості
  • Тип справи: на цивільну справу за апеляційною скаргою (а)
  • Номер справи: 705/800/19
  • Суд: Черкаський апеляційний суд
  • Суддя: Василенко Л. І.
  • Результати справи:
  • Етап діла: Розглянуто: рішення набрало законної сили
  • Департамент справи:
  • Дата реєстрації: 26.07.2019
  • Дата етапу: 26.09.2019
Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація