Справа №3-309/10
П О С Т А Н О В А
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
12 лютого 2010 р. Суддя Староміського районного суду м. Вінниці Чернюк І.В.
розглянувши матеріали, які надійшли з Староміського РВ ВМУ УМВС України у Вінницькій області, про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, уродженця с. Ільінки Біляєвського району Одеської області, зареєстрованого АДРЕСА_2, мешканця АДРЕСА_1 громадянина України, працюючого ОВК,
за ст.173 КУпАП, -
В С Т А Н О В И В :
11.02.2010 року близько 10 год. 00 хв. гр. ОСОБА_1 в приміщенні прохідної ВК86 в стані алкогольного сп’яніння виражався брутальною лайкою в громадському місці, образливо чіплявся, на зауваження не реагував.
Своїми діями ОСОБА_1 вчинив правопорушення, передбачене ст. 173 КУпАП – дрібне хуліганство.
Доставлений в судове засідання ОСОБА_1 свою вину у вчиненні правопорушення, передбаченого ст. 173 КУпАП визнав частково. Пояснив, що він не перебував в п»яному вигляді.
Вина ОСОБА_1 доведена дослідженими в судовому засіданні доказами: протоколом про адміністративне правопорушення серії ВІ 29 №0324 від 11.02.2010 року ; письмовими поясненнями, рапортами працівників міліції та іншими матеріалами справи.
Згідно матеріалів справи вбачається, що ОСОБА_1, є особою, яка раніше притягувалась до адміністративної відповідальності, схильна до вчинення правопорушень.
Обставиною, яка обтяжує відповідальність за адміністративне правопорушення ОСОБА_1, є вчинення правопорушення в стані сп’яніння.
Суддя, заслухавши пояснення ОСОБА_1, дослідивши та оцінивши матеріали справи, враховуючи особу порушника, ступінь його вини, вважає доцільним застосувати до нього адміністративне стягнення у вигляді адміністративного арешту.
На підставі викладеного, керуючись ст.ст. 173, 280, 283, 284 КУпАП, –
П О С Т А Н О В И В :
Визнати винним ОСОБА_1 у вчиненні адміністративного правопорушення, передбаченого ст.173 КУпАП та застосувати до нього адміністративне стягнення у вигляді адміністративного арешту строком на 2 (дві) доби.
Постанова судді може бути оскаржена протягом десяти днів з дня її винесення.
Оскарження постанови не зупиняє її виконання.
Суддя:
- Номер:
- Опис:
- Тип справи: на справу про адміністративне правопорушення
- Номер справи: 3-309/10
- Суд: Шосткинський міськрайонний суд Сумської області
- Суддя: Чернюк Ігор Володимирович
- Результати справи:
- Етап діла: Зареєстровано
- Департамент справи:
- Дата реєстрації: 15.02.2010
- Дата етапу: 15.02.2010