Судове рішення #80027302

20.03.2015

227/1010/15-п




ПОСТАНОВА

І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И

20 березня 2015 року м. Добропілля


Суддя Добропільського міськрайонного суду Донецької області Мамалуй М.В., розглянувши матеріали адміністративної справи, які надійшли від Добропільського МВ ГУМВС України в Донецькій області про притягнення до адміністративної відповідальності:

ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 ,  уродженця  м. Новосибірськ Російської Федерації, громадянина  України,  не працюючого, який проживає за адресою: АДРЕСА_1 , місце реєстрації: АДРЕСА_2 , у скоєні правопорушення, передбаченого ч.1 ст.173-2  КУпАП, -

ВСТАНОВИВ:

13 лютого 2015 року приблизно о 20.00 год., гр. ОСОБА_1 , перебуваючи за адресою: АДРЕСА_1 , влаштував сварку, під час якої виражався грубою нецензурною лайкою на адресу своєї дружини ОСОБА_2 , погрожував їй фізичною розправою, чим допустив насильство в сім`ї психологічного характеру.

Дане правопорушення підтверджується протоколом про адміністративне правопорушення серії ДО № 249263 від 20.02.2015 року, заявою та поясненнями ОСОБА_2 , поясненнями ОСОБА_3 , ОСОБА_1 .

Вислухавши пояснення ОСОБА_1 , який визнав факт вчинення правопорушення, вивчивши матеріали адміністративної справи, вважаю, що в діях ОСОБА_1 є склад правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 173-2 КУпАП.

       При визначенні розміру стягнення, враховуючи характер скоєного правопорушення, особу правопорушника, ступінь його вини, майновий стан, вважаю можливим застосувати до ОСОБА_1 адміністративне стягнення у виді громадських робіт.

Керуючись ст. ст. 173-2, 221, 283, 284 КУпАП України, суд,-




ПОСТАНОВИВ:


Притягнути ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 ,  уродженця  м. Новосибірськ Російської Федерації, громадянина  України,  не працюючого, який проживає за адресою: АДРЕСА_1 , місце реєстрації: АДРЕСА_2 , ІПН  НОМЕР_1 , паспорт серії НОМЕР_2 , виданий Добропільським МВ ГУДМС України в Донецькій області 20.05.2014р. до адміністративної відповідальності за ч. 1 ст. 173-2 КУпАП та накласти на нього адміністративне стягнення у виді сорока годин громадських робіт.

Стягнути з ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 ,  уродженця  м. Новосибірськ Російської Федерації, громадянина  України,  не працюючого, який проживає за адресою: АДРЕСА_1 , місце реєстрації: АДРЕСА_2 , ІПН  НОМЕР_1 , паспорт серії НОМЕР_2 , виданий Добропільським МВ ГУДМС України в Донецькій області 20.05.2014р., судовий збір в розмірі 36 (тридцять шість грн.) 54 коп. на номер доходного рахунку 31216206700035, найменування суду - Добропільський міськрайонний суд Донецької області, код ЄДРПОУ (суду) -26503492, отримувач – УДК м.Добропілля, код ЄДРПОУ (банку)-37755456, банк отримувача – ГУ ДКСУ в Донецькій області, МФО-834016, код класифікації і доходів бюджету – 22030001.

Постанова може бути оскаржена протягом десяти днів з дня винесення постанови шляхом подання апеляційної скарги до Апеляційного суду Донецької області через Добропільський міськрайонний суд.


Суддя Добропільського

міськрайонного суду М.В.Мамалуй

20.03.2015


Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація