Судове рішення #8016420

                       

                                        Справа № 1-26/10 р.

В И Р О К

І М Е Н Е М   У К Р А Ї Н И

03 березня  2010 року                         Лебединський районний суд

Сумської області

В складі: головуючого - судді Гура А.О.

          при секретарі Ткаченко Я.О.

         з участю прокурора Радковського В.П.,

         підсудного ОСОБА_1,

розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду в місті Лебедині справу по обвинуваченню

ОСОБА_1,  ІНФОРМАЦІЯ_1, уродженця ІНФОРМАЦІЯ_2, жителя ІНФОРМАЦІЯ_3, українця, громадянина України, ІНФОРМАЦІЯ_4, проживаючого в незареєстрованому шлюбі, не працюючого, раніше  судимого:

-   10.07.2009 року Лебединським районним судом Сумської області по ч. 1 ст. 190 КК України до 240 годин громадських робіт, -

по ч. 2 ст. 389 КК України -

В С Т А Н О В И В:

    10 липня 2009 року підсудний ОСОБА_1 був засуджений Лебединським районним судом Сумської області по ч. 1 ст. 190 КК України до 240 годин громадських робіт. 17.08.2009 року старшим інспектором кримінально-виконавчої інспекції Лебединського району він був ознайомлений з порядком виконання покарання, яке повинен був відбувати в КП «Комбінат благоустрою». Однак, в період з 01.09.2009 року по теперішній час, не дивлячись на неодноразові попередження інспектора про можливість притягнення його до кримінальної відповідальності за ухилення від відбування покарання, умисно, з метою ухилення від відбування призначеного судом покарання,  не з’являвся на місце відбування покарання.

Допитаний в судовому засіданні підсудний ОСОБА_1 вину свою визнав повністю і пояснив, що 10.07.2009 року, будучи засудженим Лебединським районним судом Сумської області по ч. 1 ст. 190 КК України до 240 годин громадських робіт та інспектором Лебединської КВІ ознайомлений з умовами та порядком відбування покарання в КП «Комбінат благоустрою», під розписку, призначене судом покарання відбував частково, до 01.09.2009 року, потім без поважних причин припинив роботу і переїхав для проживання в ІНФОРМАЦІЯ_5. Про те, що за ухилення від відбування покарання настає кримінальна відповідальність йому було відомо.

    Ці дії підсудного суд вважає необхідним кваліфікувати по ч. 2 ст. 389 КК України, так як він, будучи засудженим до  громадських робіт, ухилявся від їх відбування.

При обранні підсудному виду і міри карання, суд враховує ступінь тяжкості вчиненого злочину, характеристику підсудного з місця проживання.

Обставинами, що пом’якшують покарання підсудного, суд визнає щире каяття та активне сприяння в розкритті злочину.

Обставин, що обтяжують покарання, суд не знайшов.

Враховуючи  всі ці обставини, суд вважає необхідним обрати підсудному міру покарання у виді арешту, оскільки його виправлення не можливе без ізоляції його від суспільства.

    Крім того, суд вважає необхідним застосувати ч.1 ст. 71 КК України і призначити покарання за сукупністю вироків, приєднавши  частково не відбуту частину покарання за вироком Лебединського райсуду від 10.07.2009 року у виді 80 годин громадських робіт, що відповідно до ст. 72 КК України відповідає 10 дням арешту.

    Суд вважає, що саме така обрана підсудному міра покарання буде необхідною і достатньою для його виправлення  та попередження інших злочинів.

На підставі викладеного, керуючись ст. 299, 323, 324 КПК України, -

З А С У Д И В:

ОСОБА_1   визнати винним у скоєнні злочину, передбаченого ч. 2 ст. 389 КК України і призначити йому покарання по цьому закону у виді трьох місяців арешту;

    На підставі ст. 71 ч. 1 КК України за сукупністю вироків до призначеного покарання частково приєднати не відбуте покарання за попереднім вироком Лебединського районного суду від 10.07.2009 року у виді 10 днів арешту і остаточно до відбування призначити міру покарання у виді трьох місяців 10днів арешту.

Міру запобіжного заходу залишити підписку про невиїзд до вступу вироку в законну силу.

    На вирок суду може бути подана апеляція до апеляційного суду Сумської області протягом 15 діб з моменту його проголошення через Лебединський районний суд.

    Суддя

Лебединського райсуду                                     ОСОБА_2

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація