Судове рішення #8035513

Справа № 3-2631 2008 рік

ПОСТАНОВА

 ІМЕНЕМ   УКРАЇНИ

05 листопада 2008 року

Суддя Черняхівського районного суду Житомирської області Васильчук С.Ф., розглянувши адміністративні матеріали, які надійшли з ВДАІ Черняхівського РВ УМВС в Житомирській області, про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, проживає ІНФОРМАЦІЯ_2, не працює, за ст. 122 ч.2 Кодексу України про адміністративні правопорушення,

ВСТАНОВИВ:

30 вересня 2008 року о 15 год. 30 хв. по вул.   Лисенка в м. Києві ОСОБА_1, керуючи автомобілем Шкода номерний знак НОМЕР_1, здійснював стоянку під кутом до краю проїжджої частини, що ускладнило рух іншим учасникам дорожнього руху.

Даний факт стверджується матеріалами справи.

Своїми діями ОСОБА_1 скоїв адміністративне правопорушення, передбачене ст.122 ч.2 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Керуючись ст.ст. 280, 283 Кодексу України про адміністративні правопорушення,

ПОСТАНОВИВ:

ОСОБА_1 визнати винним за ст.122 ч.2 Кодексу України про адміністративні правопорушення та обрати йому адміністративне стягнення у вигляді попередження.

Постанова підлягає виконанню з моменту її проголошення.

Постанова оскарженню не підлягає.

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація