Справа № 2-0-48/1/2009 р.
У Х В А Л А
15 лютого 2010 року Дніпровський районний суд м. Києва в складі :
Головуючого судді ЛАСТОВКА Н.Д.
При секретарі Перевузнику П.М.
Розглянувши у відкритому судовому засіданні в м. Києві справу за заявою ОСОБА_1, Заінтересована особа: Головне управління юстиції в м. Києві про встановлення факту, що має юридичне значення,
В С Т А Н О В И В:
В провадження Дніпровського районного суду м. Києва надійшла справа в порядку окремого провадження за заявою ОСОБА_1, Заінтересована особа: Головне управління юстиції в м. Києві про встановлення факту, що має юридичне значення.
В судове засідання сторони не з»явилися.
Суд, вивчивши матеріали справи, прийшов до висновку, що справу необхідно залишити без розгляду з таких підстав.
З матеріалів справи вбачається, що заявник ОСОБА_1 звернулася до суду з заявою в порядку окремого провадження про встановлення факту проживання однією сім»єю з померлою ОСОБА_2 і встановлення даного факту йому необхідно для одержання свідоцтва про право на спадщину.
Згідно ч.6 ст. 235 ЦПК України, якщо під час розгляду справи у порядку окремого провадження виникає спір про право, який вирішується в порядку позовного провадження, суд залишає справу без розгляду і роз"яснює заінтересованим особам, що вони мають право подати позов на загальних підставах
З огляду на вищенаведене, суд вважає, що між сторонами виник спір про право щодо визнання права власності в порядку спадкування та одержання свідоцтва про право на спадщину після померлої ОСОБА_2, і даний спір повинен вирішуватись в порядку позовного провадження, а тому суд залишає дану заяву без розгляду.
На підставі викладеного, керуючись ст.ст. 235, 293 ЦПК України, суд,-
У Х В А Л И В :
Заяву ОСОБА_1, Заінтересована особа: Головне управління юстиції в м. Києві про встановлення факту, що має юридичне значення - залишити без розгляду.
Роз"яснити ОСОБА_1 його право подати позов на загальних підставах.
Ухвала може бути оскаржена до Апеляційного суду м. Києва протягом 10 днів після подачі заяви про апеляційне оскарження, яку може бути подано протягом 5 днів з дня проголошення ухвали.
Суддя: