Судове рішення #804778
Справа № 2о-14 /2007 р

Справа № 2о-14 /2007 р.

РІШЕННЯ

ІМЕНЕМ      УКРАЇНИ

27 лютого 2007 року                                                                                           смт. Краснопілля

Краснопільський районний суд Сумської області у складі:

головуючого судді             Янголь Є.В.

при секретарі            Авраменко О.Є.

розглянувши у відкритому судовому засіданні справу за заявою ОСОБА_1, зацікавлена особаУправління праці та соцзахисту населення про встановлення факту родинних стосунків та факту належності правоустановлюючого документу, -

ВСТАНОВИВ

Заявниця просить суд постановити рішення, яким встановити факт, що ОСОБА_2, який помер ІНФОРМАЦІЯ_1 року є її ОСОБА_2. Чоловіком, а ОСОБА_2, 23 року народження, уродженець АДРЕСА_1, як вказано в свідоцтві про шлюб, видане в АДРЕСА_1 1ІНФОРМАЦІЯ_2 року та ОСОБА_2, померлий ІНФОРМАЦІЯ_1 року одна і та ж особа, а також встановити факт, що Трудова книжка від ІНФОРМАЦІЯ_3 року видана на ім"я ОСОБА_2, 1923 року народження належить ОСОБА_2, померлому ІНФОРМАЦІЯ_1 року, мотивуючи свої вимоги тим, що її чоловік за життя отримав державні нагороди і вона як дружина померлого має право на отримання надбавки до пенсії згідно закону України "Про пенсії за особливі заслуги перед Україною", але отримати вказані виплати не має можливості , поскільки мається розбіжність в написанні прізвища чоловіка в свідоцтві про шлюб, трудовій книжці та в свідоцтві про його смерть.

Представник заявниці в судове засідання з'явився і вимоги підтримав повністю.

Представник зацікавленої особи в судове засідання не з'явився, але від неї надійшла заява, в якій вона просить справу розглядати без її присутності і з заявою погодилася.

В судовому засіданні встановлено, що ІНФОРМАЦІЯ_1 року помер чоловік заявниці ОСОБА_2 (а.с. 10). За життя ОСОБА_2 отримав державні нагороди, зокрема: Орден "За мужність 111 ступеня (а.с.8)., а тому заявниця , як дружина померлого, має право на отримання надбавки до пенсії. Але отримати вказані виплати заявниця не має можливості, оскільки маються розбіжності в написанні прізвищ заявниці та її чоловіка в свідоцтві про шлюб, трудовій книжці на ім"я чоловіка та в свідоцтві про його смерть, а також в паспорті заявниці, а саме: в свідоцтві про шлюб та в трудовій книжці заявниця та її чоловік значаться на прізвище ІНФОРМАЦІЯ_4, тоді як в свідоцтві про смерть та в інших документах чоловік значиться на прізвище ІНФОРМАЦІЯ_5, на це ж прізвище значиться і заявниця в усіх документах згідно паспорту. Виправити помилку в написанні прізвища немає можливості іншим шляхом, тому заявниця була вимушена звернутись до суду з цією заявою.

Факти, що ОСОБА_2 є чоловіком заявниці та те що трудова книжка від ІНФОРМАЦІЯ_3 року на ім"я ОСОБА_2 належить ОСОБА_2 підтверджують свідоцтва про народження позивачки, її чоловіка та їх сина (а.с.8,11), свідоцтвом про шлюб(а.с.9), а також довідкою Сіннівської сільської ради (а.с.5).

Дослідивши зібрані по справі докази, суд приходить до висновку, що позовна заява підлягає задоволенню з наступних підстав.

Згідно вимог п.п. 1,6 ч.1 ст.256 ЦПК України, суд розглядає справи про встановлення факту родинних стосунків та справи про встановлення факту належності правовстановлюючих документів.

Тому, керуючись ст.ст. 10,60,212, 215,256,259 ЦПК України, суд,-

ВИРІШИВ:

Заяву ОСОБА_1 задовольнити повністю.

Встановити факт, що ОСОБА_2, який помер ІНФОРМАЦІЯ_1 року, є чоловіком ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_6 р.н., уродженки АДРЕСА_1.

Встановити факт, що свідоцтво про шлюб, видане в АДРЕСА_1 1ІНФОРМАЦІЯ_2 року, згідно якого ОСОБА_1. одружився з ОСОБА_2. та після шлюбу ОСОБА_2. взяла прізвище ІНФОРМАЦІЯ_4, належить ОСОБА_2, померлому ІНФОРМАЦІЯ_1 року та ОСОБА_1.

Встановити факт, що Трудова книжка від ІНФОРМАЦІЯ_3 року видана на ім"я ОСОБА_2, 1923 року народження належить ОСОБА_2, померлому ІНФОРМАЦІЯ_1 року.

Заява про апеляційне оскарження рішення суду може бути подана протягом 10 днів з дня проголошення рішення суду, а апеляційна скарга на рішення суду - протягом 20 днів після подання заяви про апеляційне оскарження рішення суду до Сумського апеляційного суду через Краснопільський районний суд Сумської області.

Рішення суду набирає законної сили після закінчення строку подання заяви про апеляційне оскарження, якщо заяву про апеляційне оскарження не було подано. Якщо заяву про апеляційне оскарження було подано, але апеляційна скарга не була подана у строк, встановлений ст. 294 ЦПК України, рішення суду набирає законної сили після закінчення цього строку. Якщо було подано апеляційну скаргу і рішення за цією скаргою не скасовано, воно набирає законної сили після розгляду справи апеляційним судом.        

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація