Судове рішення #805289267

Справа № 2-4338/07






УХВАЛА


20 грудня 2007 рокуЛенінський районний суд м. Вінниці


в складі:

головуючого судді Сало Т.Б.,

при секретарі Пересунько Т.В.,

розглянувши у відкритому судовому засіданні цивільну справу за позовом ОСОБА_1 , діючої від свого імені та від імені неповнолітнього сина – ОСОБА_2 до ОСОБА_3 , ОСОБА_4 , ОСОБА_5 , ОСОБА_6 про усунення перешкод у користуванні квартирою шляхом вселення в квартиру та встановлення порядку користування,-


ВСТАНОВИВ:


В Ленінський районний суд м. Вінниці 07.08.2007 звернулась ОСОБА_1 , діючої від свого імені та від імені неповнолітнього сина – ОСОБА_2 до ОСОБА_3 , ОСОБА_4 , ОСОБА_5 , ОСОБА_6 про усунення перешкод у користуванні квартирою щляхом вселення в квартиру та встановлення порядку користування.

19.12.2007 року ОСОБА_1 надала суду заяву про зміну предмету позову, в якій просила суд, стягнути з ОСОБА_3 , ОСОБА_4 , ОСОБА_5 , ОСОБА_6 грошову компенсацію за свою частку і за частку неповнолітнього сина ОСОБА_2 в спільній власності на квартиру в розмірі 100000 гривень.

У судовому засіданні сторони надали мирову угоду, умови та наслідки якої закріпили письмово та посвідчили своїми підписами, заявили клопотання про постановлення судом ухвали про визнання мирової угоди.

З наслідками закриття провадження по справі у разі укладення сторонами мирової угоди, що передбачено ч.4 ст. 175 ЦПК України, сторони повідомлені.

Суд, розглянувши мирову угоду, дослідивши матеріали справи приходить до висновку, що мирова угода підлягає затвердженню судом, оскільки її умови досягнуті сторонами, не порушують прав і охоронюваних законом інтересів неповнолітнього ОСОБА_2 , інтереси якої представляє позивач.

Враховуючи викладене та керуючись ст.ст. 175 , 205 , 206 , 208 , 210 , 293 ЦПК України,-


УХВАЛИВ:


Визнати мирову угоду у справі за позовом ОСОБА_1 , діючої від свого імені та від імені неповнолітнього сина – ОСОБА_2 до ОСОБА_3 , ОСОБА_4 , ОСОБА_5 , ОСОБА_6 про стягнення грошової компенсації за частку у спільній власності на квартиру, укладену між ОСОБА_1 , з однієї сторони та ОСОБА_3 , ОСОБА_4 , ОСОБА_5 , ОСОБА_6 , з другої сторони, про наступне:

1. ОСОБА_1 відмовляється від свого позову до відповідачів про стягнення грошової компенсації за свою частку і за частку неповнолітнього ОСОБА_2 у спільній власності на квартиру АДРЕСА_1 .

2. ОСОБА_1 відмовляється від своєї частки та частки сина ОСОБА_2 , 1993 р.н. в спільній сумісній власності на квартиру АДРЕСА_1 в рівних частках на користь відповідачів: ОСОБА_3 , ОСОБА_4 , ОСОБА_5 , ОСОБА_6 .

3. ОСОБА_1 згодна отримати грошову компенсацію від відповідачів по справі за свою частку і за частку сина в вищезазначеній квартирі в сумі еквівалентній 20 тис. (двадцять тисяч) доларів США.

4. ОСОБА_1 зобов`язується придбати на отримані кошти житло, в якому частка власності неповнолітнього ОСОБА_2 в загальній площі квартири буде становити не менше 10,5 кв.м., тобто не менше його частки в квартирі АДРЕСА_1 . Зобов`язується надати органам опіки та піклування правовстановлюючий документ на придбану квартиру в строк до 01.07.2008 року.

5. Відповідачі по справі, ОСОБА_3 , ОСОБА_4 , ОСОБА_5 , ОСОБА_6 , згодні сплатити ОСОБА_1 зв її частку та частку неповнолітнього сина ОСОБА_2 в квартирі АДРЕСА_1 грошову компенсацію в сумі еквівалентній 20 тис. (двадцять тисяч) доларів США.

6. Відповідачі, згодні взяти на себе витрати, пов`язані з оформленням документів по придбанню ОСОБА_1 однокімнатної квартири чи кімнати в малосімейному гуртожитку (державне мито, послуги нотаріуса і ріелтера).

7. Віповідачі зобов`язуються не знімати з реєстрації неповнолітнього ОСОБА_2 до придбання квартири громадянкою ОСОБА_1 .

Провадження по цивільній справі за позовом ОСОБА_1 , діючої від свого імені та від імені неповнолітнього сина – ОСОБА_2 до ОСОБА_3 , ОСОБА_4 , ОСОБА_4 , ОСОБА_5 , ОСОБА_6 про стягнення грошової компенсації за частку власності на квартиру – закрити.


Ухвала набирає законної сили, якщо протягом п`яти днів з дня її проголошення не було надано заяву про апеляційне оскарження, або не надана апеляційна скарга протягом десяти днів після надання заяви про апеляційне оскарження.


СУДДЯ:



Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація