Судове рішення #80634
АПЕЛЯЦІЙНИЙ СУД АВТОНОМНОЇ РЕСПУБЛІКИ КРИМ

 

апеляційний суд автономної республіки крим

у м. Феодосії ________

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

"13" червня 2006 року                                                                                               м. Феодосія

Колегія суддів судової палати у цивільних справах Апеляційного суду Автономної Республіки Крим у м. Феодосії у складі:

Головуючого судді: Моісеєнко Т.І.,

суддів                         Іщенка В.І.,Кателіна В.П.,

при секретарі:  Бакановській Н.В.

розглянувши у відкритому судовому засіданні у м. Феодосії справу адміністративної юрисдикції за позовом ОСОБА_1до Старокримської міської ради Кіровського району АР Крим про визнання рішення неправомірним за апеляційною скаргою ОСОБА_1на постанову Кіровського районного суду Автономної Республіки Крим від 01 березня 2006 року,

ВСТАНОВИЛА:

ОСОБА_1. звернулася до суду з адміністративним позовом до Старокримської міської ради Кіровського району АР Крим про визнання рішення неправомірним, який мотивує тим, що у липні 1990 р. вона разом із сім'єю: чоловіком та двома синами, приїхала до м. Старий Крим і поселилася у родичів за адресою АДРЕСА_1, оскільки коштів для придбання свого житла у них не було. Позивачка стала у чергу на отримання житла у відділ міжнаціональних відносин і міграції Старокримської міськради і 15 квітня 1997 р. написала заяву про отримання або викуп житла і подала відповідні документи, які були прийняті та зареєстровані заНОМЕР_1. У жовтні 2005 р. ОСОБА_1. звернулася до відділу МВтМ, де їй повідомили, що рішенням житлової комісії від 27 квітня 2001 р. відкладено постановку на облік її документів. Позивачка не згодна з таким рішенням комісії, оскільки вважажє, що ним порушенні її права, а, крім того, вона не знала про таке рішення комісії і про його засідання сповіщена не була.

Рішенням Кіровського районного суду АР Крим від 01 березня 2006 р. у задоволені позовних вимог ОСОБА_1 до Старокримської міської ради Кіровського району АР Крим про визнання рішення неправомірним було відмовлено.

ОСОБА_1. не погодилася з рішенням суду першої інстанції і подала апеляційну скаргу, в якій просить вказане рішення скасувати та повернути справу до того ж суду для нового розгляду іншим складом суду. Апелянт, в обгрунтування своїх вимог, посилається на неповне з'ясування судом обставин по справі, які мають суттєве значення, і ненадання судом належної оцінки дослідженим під час судового розгляду доказам по справі.

Справа № 22-а-895-ф/2006р.                      Головуючий у першій інстанції

                                        Чулуп О.С.

                                     Суддя-доповідач Іщенко В.І.

 

У судове засідання апеляційної інстанції ОСОБА_1. надала заява, в якій вона відмовляється від апеляційної скарги.

Колегія суддів, обговоривши заяву про відмову від апеляційної скарги, перевіривши матеріали справи, приходить до висновку, що заява про відмову від апеляційної скарги підлягає задоволенню.

Відповідно до ст. 193 ч. 1 КАС України особа, що подала апеляційну скаргу, може відмовитися від апеляційної скарги або змінити її до закінчення апеляційного розгляду.

За ст. 193 ч.2 КАС України, якщо постанова або ухвала суду першої інстанції не були оскаржені іншими особами або в разі відсутності заперечень інших осіб, які подали апеляційну скаргу чи приєдналися до неї, проти закриття провадження у зв'язку з відмовою від апеляційної скарги, суд апеляційної інстанції своєю ухвалою закриває апеляційне провадження.

Керуючись ст.ст. 193 ч.ч.1, 2, 198 ч.1 п.5, 203 ч.2 Кодексу адміністративного судочинства України, колегія суддів,

УХВАЛИЛА:

Прийняти відмову ОСОБА_1від апеляційної скарги на постанову Кіровського районного суду Автономної Республіки Крим від 01 березня 2006 року.

Постанову Кіровського районного суду Автономної Республіки Крим від 01 березня 2006 року визнати нечинною і апеляційне провадження по справі адміністративної юрисдикції за позовом ОСОБА_1до Старокримської міської ради Кіровського району АР Крим про визнання рішення неправомірним - закрити.

Ухвала апеляційного суду набирає законної сили з дня проголошення, однак може бути оскаржена безпосередньо до Вищого адміністративного суду України шляхом подачі касаційної скарги протягом одного місяця.

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація