Судове рішення #8089487

                                                                                                                       Справа № 2-325/2010 р.

                                   

                            Р І Ш Е Н Н Я

                               ІМЕНЕМ    УКРАЇНИ

    10 березня  2010 року                                      Могилів-Подільський міськрайонний суд Вінницької області в складі:

    головуючого, судді  Файдюка  В.В.

    при секретарі             Базілевич Ю.С.,

    розглянувши у попередньому судовому засіданні в м. Могилів-Подільському в приміщенні міськрайонного суду цивільну справу за  позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про  заміну розмірів аліментів, -

                    В С Т А Н О В И В :

    22 вересня 2003 року Могилів-Подільським міськрайонним судом Вінницької області прийнято рішення, яким задоволено позов ОСОБА_2 про стягнення з позивача аліментів на утримання доньки ОСОБА_3 ІНФОРМАЦІЯ_1 в розмірі ј частини всіх видів доходів  щомісячно починаючи з 9 вересня 2003 року до її повноліття.

          На даний час прожитковий мінімум на дітей віком до 18 років становить 701 грн. і згідно діючого законодавства позивач змушений платити аліменти на доньку ОСОБА_3 в розмірі 210 грн. Однак на даний час  матеріальне становище позивача і стан здоров»я  дуже погіршився, тому він не в змозі платити дану суму, що стало причиною для звернення до суду з даною позовною заявою.

          В попередньому судовому засіданні позивач ОСОБА_1 свої позовні вимоги  підтримав повністю і просить їх задовольнити .

Відповідач ОСОБА_2  в   ході  попереднього розгляду справи  заявлені позовні вимоги  визнала повністю і не заперечує проти їх задоволення, що згідно ч.4 ст.130 ЦПК України дає підстави суду для вирішення справи в ході попереднього розгляду справи.

    Суд, вислухавши сторони, дослідивши матеріали справи, вважає, що позов підлягає задоволенню з таких підстав.

        Як вбачається з пояснень позивача та з матеріалів справи , сторони визнали той факт, що  позивач  перебуває у скрутному матеріальному становищі, знаходиться на диспансерному обліку в поліклінічному відділені Могилів-Подільської ЦРЛ з діагнозом: Бронхіальна астма середнього ступення важкості, персистуючий перебіг,пневмосклероз, крім того на його утриманні знаходяться його батько - ОСОБА_4 ІНФОРМАЦІЯ_2, який є інвалідом І групи і потребує  сторонньої допомоги. Також на його утриманні знаходиться   мати ОСОБА_5 ІНФОРМАЦІЯ_3, яка на даний час перенесла  важку операцію , ставиться питання про призначення їй групи інвалідності.

На підставі  викладеного та  керуючись ст. 212-215  ЦПК України, суд

                                                         В И Р І Ш И В :

    Позов задовольнити повністю .

     Змінити розмір аліментів стягуваних з ОСОБА_1 на користь ОСОБА_2 на утримання доньки ОСОБА_3 ІНФОРМАЦІЯ_1, згідно постанови Могилів-Подільського міського суду від 22 вересня 2003 року та виконавчого листа №2-72 АЕ від 22 вересня 2003 і стягувати з ОСОБА_1 аліменти на користь ОСОБА_2 на утримання доньки ОСОБА_3 ІНФОРМАЦІЯ_1 в сумі 50(п’ятдесят ) гривень щомісячно до досягнення нею повноліття.

    На рішення може бути подана апеляція до апеляційного суду Вінницької області протягом двадцяти днів після подання заяви про апеляційне оскарження, яка може бути подана протягом десяти днів з дня проголошення рішення.

   

    .                 Суддя:

 

   

   

   

   

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація