Судове рішення #810171
УХВАЛА ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

УХВАЛА ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

 

2007 року лютого місяця 12 дня колегія суддів судової палати у цивільних справах Апеляційного суду Автономної Республіки Крим у складі:

Головуючого, судді   Яковенко Л.Г.

суддів   Синельщікової О.В. Куриленка О.С. при секретарі   Галіч Ю.В.

розглянувши у відкритому судовому засіданні в місті Сімферополі питання щодо процесуального руху апеляційної скарги ОСОБА_1 на рішення Київського районного суду міста Сімферополя Автономної Республіки Крим від 01 грудня 2006 року по цивільній справі за позовом ОСОБА_2 до ОСОБА_1 про стягнення аліментів,

 

ВСТАНОВИЛА:

Оскаржуваним рішенням Київського районного суду міста Сімферополя Автономної Республіки Крим від 01 грудня 2006 року позовні вимоги ОСОБА_2 до ОСОБА_1 про стягнення аліментів задоволено частково. З ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, уродженця с. Мотичіно Южно-Єлісейського району Красноярського краю, на користь ОСОБА_2 стягнено аліменти в розмірі 150 грн. щомісячно, починаючи з 31.07.2006 року до зміни матеріального та сімейного стану сторін. З ОСОБА_1 на користь ОСОБА_2 стягнено витрати по сплаті судового збору у сумі 8,50 грн. та витрати на інформаційне-технічне забезпечення розгляду справи у сумі 7,50 грн., а всього 16 грн. З ОСОБА_1 на користь держави стягнуто судовий збір у сумі 42,50 грн. та витрати на інформаційне-технічне забезпечення розгляду справи у сумі 22,50 грн. Рішення суду в частині стягнення суми аліментів за один місяць допущено до негайного виконання.

01 грудня 2006 року ОСОБА_1 приніс заяву про апеляційне оскарження вказаного рішення, а 28 грудня 2006 року надіслав апеляційну скаргу, тобто з пропуском строку на апеляційне оскарження.

Заслухавши доповідача, відповідача, його представника, перевіривши матеріали справи, судова колегія вважає, що строк на апеляційне оскарження поновленню не підлягає з наступних підстав.

Відповідач ОСОБА_1 приймав участь у судовому засіданні 01 грудня 2006 року, в якому було проголошено вступну та резолютивну частини рішення суду про задоволення частково позову ОСОБА_2

Копію повного рішення він отримав в суді 12 грудня 2006 року.

Процесуальний закон, а саме стаття 69, частина 1 статті 294 Цивільного процесуального  кодексу  України,  не  містить  іншого  порядку для  початку

 

Справа 22-ц-1892/2007 р.                        

Головуючий у першій інстанції Харченко І.О.

Доповідач Синельщікова О.В.

 

перебігу строку апеляційного оскарження рішення, ніж з наступного дня після його проголошення.

Відповідно до частини 1 статті 218 Цивільного процесуального кодексу України проголошенням рішення є також проголошення його вступної та резолютивної частини.

Відповідно до статті 294 Цивільного процесуального кодексу України заяву про апеляційне оскарження рішення суду першої інстанції може бути подано протягом десяти днів з дня проголошення рішення. Апеляційна скарга на рішення суду подається протягом двадцяти днів після подання заяви про апеляційне оскарження.

Про відповідні положення процесуального закону вказано в оскарженому рішенні суду.

ОСОБА_1 подав заяву про апеляційне оскарження рішення суду 01 грудня 2006 року, таким чином строк для подачі апеляційної скарги закінчився 21 грудня 2006 року.

В судовому засіданні апеляційного суду відповідач просив поновити строк, але не вказав заслуговуючи на увагу поважні причини його пропуску.

На підставі вказаного і керуючись статтями 72, 73, 294, Цивільного процесуального кодексу України, колегія суддів судової палати у цивільних справах,

 

УХВАЛИЛА:

Відмовити ОСОБА_1 в задоволенні заяви про поновлення строку апеляційного оскарження рішення Київського районного суду міста Сімферополя Автономної Республіки Крим від 01 грудня 2006 року.

Заяву про апеляційне оскарження і апеляційну скаргу ОСОБА_1 на рішення Київського районного суду міста Сімферополя Автономної Республіки Крим від 01 грудня 2006 року залишити без розгляду.

Ухвала апеляційного суду набирає законної сили з моменту її проголошення.

Ухвала може бути оскаржена безпосередньо до суду касаційної інстанції протягом двох місяців.

 

Судді:

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація