Справа 2-804\2007 р.
РІШЕННЯ іменем України
05.02.2007 р. м. Саки
Сакський міськрайоний суд Автономної Республіки Крим у складі:
головуючого судді - Романюк Є.В.
s секретарем - Савицькой О.О. розглянувши у відкритому судовому засіданні у м. Саки цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про стягнення аліментів на утримання неповнолітньої дитини,
встановив:
ОСОБА_1. звернулася до суду з позовом до ОСОБА_2 про стягнення аліментів на утримання неповнолітньої дитини - ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1, мотивуючи свої вимоги тим, що відповідач записаний батьком дитини, яка знаходиться на утриманні позивачкі, ніякої іншої допомоги відповідач на утримання дитини не надає. На підставі вихяаденного, просить суд стягнути з відповідача аліменти на утримання неповнолітньої дитини щомісячно у розмірі 1\4 від усіх видів заробітку відповідача, але не менш, як 30% від прожиткового мінімуму на дитину відповідного віку.
Позивачка ОСОБА_1. у судовому засіданні позовні вимоги підтримала у повному обсязі у відповідності до вищевикладеного.
Відповідач ОСОБА_2 у судовому засіданні позов визнав, проти його задоволення не Заперечив, у зв'язку З чим згідно ст. 130 ЦПК України, суд ухвалює рішення, розглядаючи справу по суті у попередньому судовому засіданні.
Заслухавши позивача, відповідача, перевіривши письмові матеріали справи, суд дійшов до висновку про задоволення позову на таких підставах.
Як передбачено ст. 58 ЩІК України належними є докази, які містять інформацію щодо предмета доказування. У відповідності до ст. 59 ЦПК України обставини справи, які за законом мають бути підтверджені певними засобами доказування, не можуть підтверджуватися іншими засобами доказування. Стаття 60 ЩІК України передбачає, що кожна сторона зобов'язана довести ті обставини, на які вона посилається як на підставу своїх вимог і запереченнь.
Згідно ст. 181 Сімейного Кодексу України за домовленністю між батьками той з них, хто мешкає окремо від дитини, може приймати участь в утриманні дитини у грошовій і (або) натуральній формі. За рішенням суду кошти на утримання дитини (аліменти) присуджуються в частині від доходу її матері, батька і (або) у твердій грошовій сумі.
Як достовірно встановлено судом, відповідач ОСОБА_2 записаний батьком неповнолітньої дитини - ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1, що підтверджується свідоцтвом про народження НОМЕР_1
Неповнолітня дитина Знаходиться на утриманні позивачкі, що підтверджується поясненями позивача і письмовими матеріалами справи, та не спростовується відповідачем.
При визначенні розміру належних до виплати аліментів суд на підставі ст. 183 Сімейного Кодексу України вважає можливим стягнути аліменти з відповідача на утримання неповнолітньої дитини у розмірі 1\4 від усіх видів заробітку відповідача, але не менш, як 30% від прожиткового мінімуму на дитину відповідного віку.
На підставі викладенного, у відповідності до ст.ст. 80, 180, 181, 182, 183 Сімейного Кодексу України, керуючись ст. 10, 14, 60, 88, 208-209, 212, 214, 224-226 ЦПК України, суд
вирішив:
Позов задовольнити.
Стягнути з ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_2, уродженця ІНФОРМАЦІЯ_3 на користь ОСОБА_1 аліменти на утримання неповнолітньої дитини - ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1, у розмірі 1\4 частини від усіх видів доходів відповідача, але не менше 30% прожиткового мінімуму на дитину відповідного віку, починаючи з ІНФОРМАЦІЯ_4, але не більш, як до досягнення дитиною повнолітнього віку.
Стягнути з ОСОБА_2 у доход держави судовий збір (державне мито) у сумі 51-00 грн.
Рішення може бути оскаржено до Апеляційного Суду АРК через Сакський міськрайсуд шляхом подання заяви про оскарження протягом 10 днів з дня проголошення рішення, а апеляційної скарги протягом 20 днів після подання заяви про оскарження рішення.