Справа №2-1334/06
№2-1404/07
РIШЕННЯ
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
20.02.2007 року Московський районний суд м. Харкова в складі
головуючого судді - Омельченко Н.І.
при секретарі - Чигрин Р.А.
розглянувши у відкритому судовому засіданні в м. Харкові цивільну справу за позовною заявою ОСОБА_1 доОСОБА_2 про розірвання шлюбу,
ВСТАНОВИВ:
Позивачка звернулась до суду з позивною заявою до відповідача про розірвання шлюбу.
Свої вимоги мотивувала тим, що 13.01.1996 року вони з відповідачем зареєстрували шлюб. Від шлюбу мають неповнолітнього сина - ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1.
В листопаді 2003 році позивачка припинила з відповідачем шлюбні відносини та ведення спільного господарства, в зв'язку з тим, що виникли непорозуміння, відповідач проживав з іншою жінкою, що привело до повного взаємного відчуження. Мешкають окремо, сумісного господарства не ведуть.
Шлюб існує формально, зберегти його неможливо.
В судовому засіданні позивачка підтримала позовні вимоги повністю щодо розірвання шлюбу, з підстав викладених в позові, просила суд їх задовольнити та шлюб розірвати.
Відповідач позов визнав.
Заслухавши сторони, дослідивши матеріали справи, суд вважає, що сім" я розпалася повністю, не може бути збережена і позовні вимоги підлягають задоволенню.
Судом встановлено, що сторони зареєстрували шлюб 13.01.1996 року, від шлюбу мають неповнолітнього сина - ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1. .
Встановлено, що сторони проживають окремо, любов та повага між ними відсутні. Шлюб фактично припинився, шлюбні відносини не підтримуються та спільне господарство не ведуть, і відновлювати не збираються. Враховуючи викладене суд вважає, що сім'я сторін розпалася, примирення не можливе, а тому шлюб підлягає розірванню.
Керуючись ст.ст. 110, 112 Сімейного Кодексу України, ст.ст, ст.ст. 10, 11, 88, 174 ч. 4, 212-215 ЦПК України, суд -
ВИРІШИВ :
Шлюб між ОСОБА_1 та ОСОБА_2, укладений 13.01.1996 року, про що зроблений запис НОМЕР_1 та зареєстрований відділом реєстрації актів цивільного стану Московського району м. Харкова - розірвати.
При видачі свідоцтва про розірвання шлюбу стягнути зОСОБА_2 25 гривен - державного мита на користь держави.
ОСОБА_1 звільнити від сплати державного мита.
Рішення може бути оскаржене в апеляційному порядку до Апеляційного суду Харківської області через суд першої інстанції шляхом подачі в 10 - денний строк з дня проголошення рішення заяви про апеляційне оскарження і подання після цього протягом 20 днів апеляційної скарги, з подачею її копій до апеляційної інстанції або в порядку ч.4 ст. 295 ЦПК України .
Суддя: Н.І.Омельченко