Особи
Учасники процесу:
Ім`я Замінене і`мя Особа
Судове рішення #81430423

                                                                        Справа № 489/3306/19

Провадження № 3/489/1094/19

                                                                                        05.09.2019

П О С Т А Н О В А

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

       05 вересня 2019 року                                                                м. Миколаїв

       Ленінський районний суд м. Миколаєва в складі:

головуючої судді - Васильченко Н.О.,

за участі секретаря судового засідання – Лейфури Д.О.

прокурора - Омелян А.В.

розглянувши матеріали які надійшли від УЗЕ в Миколаївській області ДЗЕ Національної поліції України про адміністративне правопорушення відносно:

        ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , уродженця м.Миколаєв, заступника начальника управління – начальника відділу здійснення державного контролю за додержанням земельного законодавства та оперативного реагування управління з контролю та використанням та охороною земель Головного управління Держагеокадастру у Миколаївській області, який зареєстрований та проживає за адресою: АДРЕСА_1 , до адміністративної відповідальності раніше не притягувався,

за ч. 1 ст. 172-6 КУпАП,

ВСТАНОВИВ:

       В провадженні Ленінського районного суду м.Миколаєва перебуває провадження № 3/489/1094/19 (справа №489/3306/19) відносно ОСОБА_1 щодо вчинення ним адміністративного правопорушення пов`язаного з корупцією за ч.1 ст. 172-6 КУпАП.

ОСОБА_1 викликався до суду 16.08.2019р., о 11.00 год., проте - не з`явився. 16.08.2019р. постановою Ленінського районного суду м.Миколаєва до ОСОБА_1 було застосовано примусовий привід в судове засідання призначене на 05.09.2019р. о 11.00 год., проте особу, яка притягається до адміністративної відповідальності до приміщення суду не доставлено, матеріалів, щодо причини неможливості виконання постанови суду від.16.08.2019р. по справі № 3/489/1094/19 - не надано.

       В судовому засіданні прокурор заявив клопотання про застосування до ОСОБА_1 повторно примусового приводу, оскільки його явка при розгляді справи є обов`язковою.

       Відповідно до ст.268 КУпАП, при розгляді справ про адміністративні правопорушення, передбачені частиною першою статті 44, статтями 51, 146, 160, 172-4 - 172-9, 173, 173-2, ч.3 статті 178, статтями 185, 185-1, статтями 185-7, 187 цього Кодексу, присутність особи, яка притягається до адміністративної відповідальності, є обов`язковою. У разі ухилення від явки на виклик органу внутрішніх справ або судді районного, районного у місті, міського чи міськрайонного суду цю особу може бути органом внутрішніх справ (Національною поліцією) піддано приводу.

       Враховуючи, що ОСОБА_1 притягується до адміністративної відповідальності за ч.1 ст.172-6 КУпАП, та відповідно до ст.268 КУпАП його присутність при розгляді справи про адміністративне правопорушення є обов`язковою, суд вважає необхідним повторно застосувати до ОСОБА_1 примусовий привід.

       Керуючись ст. 268 Кодексу України про адміністративні правопорушення,

ПОСТАНОВИВ:

       Піддати ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , який проживає за адресою: АДРЕСА_1 примусовому приводу в судове засідання призначене на 18.09.2019 року, на 11:00 год.

       Копію постанови суду направити до Заводського ВП ГУНП в Миколаївській області, для виконання.

       Постанова оскарженню не підлягає.

       Суддя:                                                


Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація