Особи
Учасники процесу:
Ім`я Замінене і`мя Особа
Судове рішення #81643795

Справа № 308/3053/19


У Х В А Л А

І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И


20 вересня 2019 року                                                                 м. Ужгород

Ужгородський міськрайонний суд Закарпатської області в складі судді Тхір О.А., розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду м. Ужгород заяву представника позивача ОСОБА_1 , про виправлення описки у рішенні від 24 липня 2019 року та виконавчому листі№ 308/3053/19, у справі за позовною заявою ОСОБА_2 до ОСОБА_3 , про відшкодування шкоди, завданої пошкодженням у дорожньо-транспортній пригоді транспортного засобу,-

ВСТАНОВИВ:

17.09.2019 до Ужгородського міськрайонного суду Закарпатської області надійшла заява ОСОБА_1 про виправлення описки у рішенні від 24 липня 2019 року у справі за позовною заявою ОСОБА_2 до ОСОБА_3 , про відшкодування шкоди, завданої пошкодженням у дорожньо-транспортній пригоді транспортного засобу, та виконавчому листі № 308/3053/19, який видано на підставі вищевказаного рішення. Так, резолютивній частині рішення помилково зазначено не вірну суму судового збору ,яка підлягає стягненню з відповідача на користь позивача, зокрема зазначено про стягнення з ОСОБА_3 на користь ОСОБА_2 судових витрат за оплату судового збору в розмірі 651,65 грн., але не вірно зазначено вказану суму прописом - вісімсот чотирнадцять гривень 97 копійок. Така сама описка допущена у виконавчому листі по справі № 308/3053/19.

Відповідно до ч. 1 ст. 269 ЦПК України, суд може з власної ініціативи або за заявою учасників справи виправити допущені в рішенні чи ухвалі описки чи арифметичні помилки.

Відповідно до ч. 2 ст. 269 ЦПК України, питання про внесення виправлень вирішується без повідомлення учасників справи, про що постановляється ухвала. За ініціативою суду питання про внесення виправлень вирішується в судовому засіданні за участю учасників справи, проте їхня неявка не перешкоджає розгляду питання про внесення виправлень.

Частиною 1 ст. 432 ЦПК України визначено, що суд, який видав виконавчий документ, може за заявою стягувача або боржника виправити помилку, допущену при його оформленні або видачі, чи визнати виконавчий документ таким, що не підлягає виконанню.

Враховуючи вищевикладене, та зважаючи на зміст питання, яке підлягає вирішенню, суд доходить висновку, що вказану заяву слід прийняти до провадження та вирішувати без повідомлення учасників справи.

Керуючись ст.ст.13269, 432 ЦПК України, суд -

У Х В А Л И В :

Заяву представника позивача ОСОБА_1 , про виправлення описки у рішенні від 24 липня 2019 року та виконавчому листі № 308/3053/19, у справі за позовною заявою ОСОБА_2 до ОСОБА_3 , про відшкодування шкоди, завданої пошкодженням у дорожньо-транспортній пригоді транспортного засобу - прийняти до розгляду.

Питання про виправлення описки розглядати без участі та без повідомлення учасників справи.

Ухвала оскарженню не підлягає.

Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання суддею.


Суддя                                                                                         О.А.Тхір





Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація