Особи
Учасники процесу:
Ім`я Замінене і`мя Особа
Судове рішення #816603217


Справа № 134/303/24

2/134/165/2024

УХВАЛА

про закриття підготовчого провадження та

призначення справи до судового розгляду по суті


20 березня 2024 року


Крижопільський районний суд Вінницької області в складі:

головуючої судді Швець Л.В.,

при секретарі судового засідання Томашенко О.М.,

з участю представника позивача – адвоката Глушкової О.І.,


розглянувши у відкритому підготовчому судовому засіданні в загальному позовному провадженні у смт. Крижопіль цивільну справу за позовною заявою ОСОБА_1 до Городківської сільської ради Тульчинського району Вінницької області про визнання права на спадщину, -


в с т а н о в и в:


Представник ОСОБА_1 - адвокат Глушкова О.І. звернулася до Крижопільського районного суду Вінницької області з позовом до Городківської сільської ради Тульчинського району Вінницької про визнання права власності на спадкове майно.

Ухвалою судді Крижопільського районного суду Вінницької області від 20 лютого 2024 року відкрито загальне позовне провадження у вказаній цивільній справі та призначено підготовче судове засідання.

Представник позивача в підготовче судове засідання не з`явилася, подала до суду заяву про проведення підготовчого судового засідання без участі сторони позивача.

Відповідач в судове засідання не з`явився, на адресу суду від представника відповідача надійшло клопотання про розгляд справи у її відсутність.

Суд, ознайомившись з матеріалами позову, вважає, що є підстави для закриття підготовчого провадження та призначення справи до судового розгляду по суті.

Відповідно до ч. 2 ст. 200 ЦПК України за результатами підготовчого засідання суд постановляє ухвалу про: залишення позовної заяви без розгляду, закриття провадження у справі, закриття підготовчого провадження та призначення справи до судового розгляду по суті.

Згідно з п. 15 ч. 2 ст. 197 ЦПК України у підготовчому засіданні суд призначає справу до розгляду по суті, визначає дату, час і місце проведення судового засідання (декількох судових засідань у разі складності справи) для розгляду справи по суті.

Зважаючи на вищевикладене, суд приходить до висновку про необхідність закриття підготовчого засідання та призначення справи до судового розгляду по суті.

Керуючись ст. ст. 84, 189196-198200, 258, 260, 261 ЦПК України, суд


п о с т а н о в и в:


Підготовче провадження в цивільній справі за позовом ОСОБА_1 до Городківської сільської ради Тульчинського району Вінницької області про визнання права на спадщину закрити, та призначити справу до судового розгляду по суті на 09 годину 30 хвилин 11 квітня 2024 року в приміщенні Крижопільського районного суду Вінницької області (24600, смт. Крижопіль, вул. Героїв України, 23).

Учасникам справи, які не були присутні в судовому засіданні, направити копію ухвали.

Ухвала оскарженню не підлягає.






       Суддя 



Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація