Центральний районний суд м. Миколаєва
_____________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________
Справа № 3-9-1288/2010 р .
П О С Т А Н О В А
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
11.03.2010 р. суддя Центрального районного суду м. Миколаєва Чебанова-Губарєва Н.В., розглянувши справу про вчинення ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, уродженкою ІНФОРМАЦІЯ_2, яка приватним підприємцем, мешкає у АДРЕСА_1, ідентифікаційний код НОМЕР_1, адміністративного правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 41 КУпАП, -
в с т а н о в и л а:
Під час проведення 18.02.2010 р. провідним державним інспектором праці територіальної державної інспекції праці у Миколаївській області ОСОБА_2 перевірки додержання законодавства про працю приватного підприємця ОСОБА_1, який розташований за адресою: АДРЕСА_2, встановлено порушення чинного законодавства про працю:
– в порушення вимог ч. 1 ст. 24 Закону України «Про оплату праці» роботодавець не визначив конкретні дні виплати заробітної плати, а також заробітна плата виплачується один раз на місяць;
– в порушення вимог ст. 66 КЗпП в трудових договорах з працівниками не визначений час початку і закінчення перерви для відпочинку і харчування;
– в порушення вимог ч. 2 ст. 30 Закону України «Про оплату праці» роботодавець не веде табелі обліку робочого часу.
При складанні протоколу, ОСОБА_1 від пояснень відмовилась.
Обставини вчинення правопорушення підтверджено актом перевірки діяльності фізичної особи-підприємця ОСОБА_1 щодо додержання вимог законодавства про працю № 14-01-089/0092 від 19.02.2010 р.
Враховуючи вищезазначене, доходжу до висновку, що у діях ОСОБА_1, має місце склад правопорушення, передбачений ч. 1 ст. 41 КУпАП, а саме: порушення вимог законодавства про працю.
На підставі викладеного, приймаю до уваги характер вчиненого правопорушення, особу порушника, її матеріальний та сімейний стан, ОСОБА_1 вчинила правопорушення вперше, обставини, за яких було вчинено даний проступок, а також те, що її діями значної шкоди суспільним чи державним інтересам, правам та свободам громадян, не заподіяно, приходжу до висновку, що її можливо звільнити від адміністративної відповідальності за вчинення правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 41 КУпАП, у зв’язку з малозначністю вчиненого правопорушення та обмежитися усним зауваженням.
На підставі викладеного та керуючись ст. ст. 22, 283, 284 КУпАП, -
п о с т а н о в и л а:
ОСОБА_1 звільнити від адміністративної відповідальності передбаченої ч. 1 ст. 41 КУпАП за малозначністю правопорушення, обмежившись усним зауваженням.
Постанова може бути оскаржена до апеляційного суду Миколаївської області через Центральний районний суд м. Миколаєва особою, яку притягнуто до адміністративної відповідальності, її законним представником, захисником, потерпілим, його представником або на неї може бути внесено протест прокурора протягом 10 днів з дня її винесення.
Суддя Чебанова-Губарєва Н.В.