Судове рішення #8178623

Справа № 2-704/2010 р.

РІШЕННЯ

ІМ'ЯМ  УКРАЇНИ

17 березня 2010 року                 Біляївський районний суд Одеської області у складі:

головуючого             - судді     Дранікова С.М.

при секретарі            -            Довженко П.А.  

розглянув у попередньому судовому засіданні в місті Біляївка цивільну справу за позовом Відкритого Акціонерного Товариства «Одесаобленерго» в особі Біляївського району електричних мереж до ОСОБА_1   про відшкодування збитків, -

ВСТАНОВИВ:

     Позивач звернувся до суду з позовом до відповідача, в якому просить суд стягнути з нього збитки у розмірі 722,27 грн. та судові витрати, посилаючись на те, що вказані збитки заподіяні відповідачем в результаті порушення Правил користування електричною енергією для населення.

              У попередньому засіданні представник позивача підтримав заявлені позивачем вимоги та просить суд їх задовольнити.

      Відповідач у попередньому засіданні позов визнав, пояснив, що він дійсно допустив вказане порушення.

    Відповідно до ч. 4 ст. 130 ЦПК України при визнанні позову ухвалюється судове рішення в порядку, встановленому ст. 174 ЦПК України. ОСОБА_2 з ч.4 ст. 174 ЦПК України, у разі визнання відповідачем позову суд за наявності для того законних підстав ухвалює рішення про задоволення позову.

              Вислухав пояснення сторін, вивчив матеріали справи, суд приходить до наступного:

              Відповідач мешкає за адресою: Одеська область, м. Біляївка, вул. Гоголя, 23. ОСОБА_2 № 0069827  від 21.01.2009 року про порушення правил користування електричною енергією споживачем, в результаті проведення за вказаною адресою представниками Біляївського РЕМ ВАТ «Одесаобленерго» чергового планового обстеження електроустановок побутових споживачів щодо виявлення споживання електричної енергії поза приладами обліку, у відповідача був виявлений факт порушення Правил користування електричною енергією для населення. ОСОБА_2 Протоколу № 2/8 від 30.01.2009 року, по вказаному ОСОБА_2 проведений розрахунок розміру збитків, та розмір збитків складає 722,27 грн.

              Відповідно до п.4 ч.1 ст. 611 ЦК України, у разі порушення зобов'язання настають правові наслідки, встановлені договором або законом, зокрема відшкодування збитків.

             Відповідно до ч.1 ст. 623 ЦК України, боржник, який порушив зобов'язання, має відшкодувати кредиторові завдані цим збитки.

              Відповідно до ч.1 ст.88 ЦПК України, стороні, на користь якої ухвалено рішення, суд присуджує з другої сторони понесені нею і документально підтверджені судові витрати.

             При викладених обставинах суд вважає за можливе задовольнити позовні вимоги позивача  частково.

     Керуючись ст.ст. 88,130,174,212,213,214,215,218,223 ЦПК України, ст.ст. 611,623,1193 ЦК України, суд

ВИРІШИВ:

               Позов Відкритого Акціонерного Товариства «Одесаобленерго» в особі Біляївського району електричних мереж до ОСОБА_1   про відшкодування збитків – задовольнити.

             Стягнути з ОСОБА_1 на користь Відкритого Акціонерного Товариства «Одесаобленерго» в особі Біляївського району електричних мереж суму збитків у розмірі 722,27 грн. (сімсот двадцять дві  гривні двадцять сім копійок).

             Стягнути з ОСОБА_3 на користь Відкритого Акціонерного Товариства «Одесаобленерго» в особі Біляївського району електричних мереж судові витрати у розмірі 81 грн.

             Рішення може бути оскаржене до Апеляційного суду Одеської області шляхом подання до Біляївського районного суду Одеської області заяви про апеляційне оскарження рішення суду протягом десяти днів з дня проголошення рішення, а також подання апеляційної скарги до Біляївського районного суду Одеської області протягом двадцяти днів після подання заяви і одночасно направлення копії апеляційної скарги до Апеляційного суду Одеської області, або в порядку ч.4 ст.295 ЦПК України.  

             Головуючий

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація