12 березня 2007 року Справа 3-799/ 2007 р.
ПОСТАНОВА
Суддя Борзнянського райсуду Чернігівської області Тіслюк І.І. З участю притягуваного, розглянувши адміністративні матеріали, які надійшли від Борзнянського РВ УМВС про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1 народження ,жителя АДРЕСА_1, громадянина України, не працюючого
за ст.ст. 178 ч.1, 173 КУпАП
ВСТАНОВИВ
Згідно адмінматеріалів, які надійшли до Борзнянського райсуду вбачається, що 05 березня 2007 року о 22-00 годині ОСОБА_1 знаходився по вул Шевченка м.Борзни в нетверезому стані, мав хитку ходу, неохайний зовнішній вигляд, справляв природні потреби біля готелю „Колос", чим принижував людську гідність та громадську мораль та вчинив адмінправопорушення, передбачене ст. ст. 178 ч. 1, 173 КУпАП.
Вина притягуваного, крім власного зізнання,підтверджується матеріалами справи.
Керуючись ст.ст. 178 ч. 1 , 173 КУпАП,суддя,-
ПОСТАНОВИВ
ОСОБА_1 притягнути до адміністративної відповідальності у вигляді штрафу в сумі 119 грн. Постанова оскарженню не підлягає.