Судове рішення #820917
Справа №3-5189/2007 p

Справа №3-5189/2007 p.

ПОСТАНОВА

 ІМЕНЕМ   УКРАЇНИ

15 березня 2007 року

Новозаводський    районний   суд    міста   Чернігова

в складі: головуючого- судді      ВАЛЕВАЧАМ.М.

при секретарі                                     СКУГОРЕВІЙ Н.О.,

з участю прокурора        ВАСИЛЕЦЬ Д.О.,

розглянувши у відкритому судовому засіданні в місті Чернігові справу за поданням Чернігівської митниці про притягнення до адміністративної відповідальності за ст. 340 МК України ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, проживаючої за адресою: АДРЕСА_1,

ВСТАНОВИВ:

Чернігівська митниця звернулась до суду з поданням про притягнення до адміністративної відповідальності за ст. 340 МК України ОСОБА_1 в якому зазначає, що 23.02.2007 року о 04-15 год. у відділі митного оформлення № 2 „Горностаївка-Терюха" митного посту «Нові Яриловичі" Чернігівської митниці, під час здійснення митного контролю вагону № 3 потягу № 86, сполученням „Мінськ-Київ", ОСОБА_1 заявила про наявність у неї жіночих жакетів в кількості 3 шт., блузок жіночих - 12 шт., загальною вартістю 1500 грн. В ході митного огляду, окрім заявленого у митній декларації товару, виявлено ще чотири жіночі жакети, які не задекларовані ОСОБА_1 у встановленому порядку.

Представник Чернігівської митниці в судовому засіданні подання Чернігівської митниці підтримав та просив задовольнити.

ОСОБА_1 в судове засідання не з'явилась, причини неявки суду не повідомила, про місце та час слухання справи сповіщена. Клопотань про відкладення розгляду справи не надходило, тому суд вважає можливим розглядати справу у відсутності ОСОБА_1

Прокурор в судовому засіданні подання Чернігівської митниці підтримав та просив задовольнити.

Вислухавши пояснення представника митниці, думку прокурора, вивчивши матеріали справи, суд вважає, що в діях ОСОБА_1 наявні ознаки правопорушення, передбаченого ст. 340 МК України, що підтверджується дослідженими матеріалами справи: протоколом про порушення митних правил від 23.02.2007 року (а.с. 2), поясненням ОСОБА_1 (а.с. 3), митною декларацією від 23.02.2007 року (а.с. 4), схемою вагону (ах. 5), рішенням та протоколом адміністративного затримання (а.с. 6-7), описом предметів (а.с. 8), накладною (а.с. 9).

Тому суд вважає за можливе застосувати до ОСОБА_1 адміністративне стягнення по ст. 340 МК України у вигляді конфіскації на користь держави предметів, які є безпосереднім об"єктом порушення митних правил.

На підставі наведеного, керуючись ст. 340 МК України, ст. 284 п.1 КУпАП, суд,-

ПОСТАНОВИВ:

ОСОБА_1 притягнути до адміністративної відповідальності по ст. 340 МК України та накласти на неї адміністративне стягнення у вигляді конфіскації на користь держави предметів, які є безпосередніми об"єктами порушення митних правил, - жакетів жіночих - 4 шт., загальною вартістю 800 грн., які зберігаються на складі Чернігівської митниці.

Постанова не оскаржується.

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація