Копія:
Справа № 2 - 252/2007
УХВАЛА ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
27 лютого 2007 року Глухівський міськрайонний суд Сумської області
в складі : головуючого судді ЧАБАК І.О.
при секретарі ЧИЛПСІНШ A.M.
розглянувши у відкритому судовому засіданні в м. Глухові справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про стягнення аліментів на дружину до досягнення дитиною трьох років, -
ВСТАНОВИВ:
Позивач ОСОБА_1 звернулась до Глухівського міськрайонного суду з позовом до відповідача ОСОБА_2 про стягнення аліментів на дружину до досягнення дитиною трьох років.
Провадження у справі було відкрите і справа призначена до попереднього судового розгляду.
До початку попереднього судового розгляду від позивача ОСОБА_1 надійшла заява про залишення позову без розгляду, виходячи з того , що відповідач добровільно погодився надавати матеріальну допомогу .
Керуючись ст.207 ч.І п.5 ЦПК України, суд, -
УХВАЛИВ:
Справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про стягнення аліментів на дружину до досягнення дитиною трьох років залишити без розгляду.
Ухвала суду може бути оскаржена в апеляційному порядку до апеляційного суду Сумської області через Глухівський міськрайонний суд шляхом подачі в 5 - денний строк з дня винесення ухвали заяви про апеляційне оскарження і подання протягом 10 днів апеляційної скарги , з подачею її копії до апеляційної інстанції в порядку ч.4 ст.295 ЦПК України .
СУДДЯ /ПІДПИС/
Копія вірна.
І.О.ЧАБАК
СУДДЯ ГЛУХІВСЬКОГО МІСЬКРАЙСУДУ
- Номер: 6/210/118/17
- Опис:
- Тип справи: на клопотання, заяву, подання у порядку виконання судового рішення та рішення іншого органу (посадової особи) в цивільній справі
- Номер справи: 2-252/2007
- Суд: Дзержинський районний суд м. Кривого Рогу
- Суддя: ЧАБАК І.О.
- Результати справи:
- Етап діла: Розглянуто: рішення набрало законної сили
- Департамент справи:
- Дата реєстрації: 11.08.2017
- Дата етапу: 22.08.2017