Справа № 2-163/2007 p. ЗАОЧНЕ РІШЕННЯ
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
27 лютого 2007 року смт. Баришівка
Баришівський районний суд Київської області у складі
головуючого судді Єременка В.М.
при секретарі Шестопал Т.М.
розглянувши у відкритому судовому засіданні в смт. Баришівка
справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2про розірвання шлюбу,
ВСТАНОВИВ: Позивач ОСОБА_1. звернулась до суду з даним позовом, мотивуючи позовні вимоги тим, що 01.11.2003 року між нею та відповідачем по справі ОСОБА_2. був укладений шлюб, зареєстрований відділом РАГСу Баришівського РУЮ Київської області (актовий запис НОМЕР_1). Від спільного подружнього життя мають неповнолітнього сина - ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1 року народження. З вини відповідача сім,я розпалась, шлюбні відносини припинили, оскільки мають різні погляди на життя. Просить суд розірвати шлюб без надання строку на примирення..
В судовому засіданні позивач ОСОБА_1. підтримала заявлені до суду позовні вимоги у повному обсязі і наполягала на розірванні шлюбу без надання строку на примирення, оскільки, сімейне життя з відповідачем не склалось, мають різні погляди на життя, не розуміють один одного. Відповідач всі зароблені гроші програє в ігрових автоматах. Вона намагалась зберегти сім,ю, але зусилля виявились марними і його любов до ігрових автоматів виявилась сильнішою ніж любові до неї та сина. Він має борги.
Відповідач ОСОБА_2. в судове засідання на попередній розгляд справи та на судовий розгляд справи не з.явився, про день та час розгляду справи повідомлений належним чином, про що свідчить повідомлення про вручення йому судової повістки.
Відповідно до ст.224 ЦПК України у разі неявки в судове засідання відповідача від якого не надійшло повідомлення про причини неявки, суд може ухвалити заочне рішення на підставі наявних у справі доказів.
Заслухавши пояснення позивача, дослідивши матеріали справи, суд вважає заявлений позов обґрунтованим і таким, що підлягає до задоволення.
Судом встановлено, що сім'я розпалась, шлюбні стосунки не підтримують, а тому їх подальше спільне подружнє життя і збереження шлюбу суперечило б інтересам одного з них та інтересам їх неповнолітньої дитини, що має істотне значення і шлюб необхідно розірвати без надання строку на примирення.
Встановлені судом обставини стверджуються: копією свідоцтва про одруження; копією свідоцтва про народження дитини; копією паспорта; довідкою з місця проживання. Керуючись ст.ст.4, 60, 208, 212-215, 218, 223, 224, 226-228, 294 ЦПК України, ст.ст. 105, 110, 112 Сімейного кодексу України, суд,
ВИРІШИВ:
Розірвати шлюб між ОСОБА_1 та ОСОБА_2, зареєстрований 01 листопада 2003 року відділом реєстрації актів громадянського стану Баришівського районного управління юстиції Київської області (актовий запис № НОМЕР_1).
При отриманні свідоцтва про розірвання шлюбу в органах РАГСу, утримати з ОСОБА_2 державне мито на користь держави в сумі 17 грн., а позивача звільнити від сплати державного мита.
Відповідач має право подати заяву про перегляд заочного рішення протягом десяти днів з дня отримання його копії.
На рішення суду може бути подана заява про апеляційне оскарження протягом десяти днів з
дня проголошення рішення та апеляційна скарга протягом двадцяти днів після подання заяви про
апеляційне оскарження до Апеляційного суду Київської області через Баришівський районний
суд Київської області.