Судове рішення #8228065

                   Справа № 2-а-77/2010

Сквирський районний суд Київської області

УХВАЛА

ІМЕНЕМ  УКРАЇНИ

12 березня 2010 року                                                          м. Сквира Київської області

Суддя Сквирського районного суду Київської області Клочко В.М., розглянувши позовну заяву ОСОБА_1 до Управління ДАІ ГУ МВС України в Київській області  про визнання дій неправомірними та скасування  постанови про адміністративне правопорушення, -

Встановив:

03.03.2010 року ОСОБА_1  звернувся до суду з позовною заявою до Управління ДАІ ГУ МВС України в Київській області  про визнання дій неправомірними та скасування  постанови про адміністративне правопорушення.

Пред’явлену позовну заяву ухвалою суду від 04.03.2010 року було залишено без руху і надано строк до 11.03.2010 року для усунення недоліків, які позивач не усунув.

Відповідно до ч. 3 ст. 108 КАС України позовна заява повертається позивачеві, якщо позивач не усунув недоліки позовної заяви, яку залишено без руху.

Керуючись ст.ст. 106, 108 КАС України,

Ухвалив:

Позовну заяву Управління ДАІ ГУ МВС України в Київській області  про визнання дій неправомірними та скасування  постанови про адміністративне правопорушення - вважати неподаною і повернути позивачеві.

Ухвала може бути оскаржена в апеляційному порядку протягом п’яти днів з дня отримання копії ухвали.

Суддя  (підпис)

З оригіналом згідно.

Суддя :

Секретар :

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація