№ 2- 505/08
РІШЕННЯ
ім'ям України
20.06.2008 року
Бердянський міськрайонний суд Запорізької області
у складі: головуючого - судді Картофлицького Г.В.
при секретарі Ледовській В.Ф. розглянувши у відкритому судовому засіданні в м. Бердянську справу за позовом ДКП «Бердянський міськводоканал» до ОСОБА_1 про стягнення заборгованості за спожиті послуги з водопостачання та водовідведення,
ВСТАНОВИВ:
Державне комунальне підприємство "Бердянський міськводоканал" звернулось до суду з позовом до ОСОБА_1 про стягнення заборгованості за спожиті послуги водопостачання та водовідведення у сумі 499, 50грн., витрат на інформаційно-технічне забезпечення розгляду справи в розмірі 30 грн. та витрати на сплату державного мита в сумі 51 грн.
Представник позивача в судове засідання не з»явився, надав заяву із проханням розглядати справу за його відсутності.
Відповідачка у судове засідання не з'явилась, про слухання справи повідомлена належним чином, причини неявки суду не повідомила.
Вивчивши матеріали справи, суд вважає, що позов підлягає задоволенню з наступних підстав.
Відповідно до ст. 20 Закону України «Про житлово-комунальні послуги» споживач зобов'язаний оплачувати житлово-комунальні послуги.
Згідно ст. 67 ЖК України - плата за комунальні послуги ( водопостачання, газ, теплова енергія і інші послуги) нараховується окрім квартирної плати за затвердженими в установленому порядку тарифами.
Згідно ст.68 ЖК України - наймач зобов'язаний своєчасно вносити квартирну плату і плату за комунальні послуги, тобто щомісячно.
Судом встановлено, що відповідачка проживає в АДРЕСА_1 та використовує воду для побутових потреб з мережі ДКП „Бердянський міськводоканал". Особовий рахунок відкрито на ім'я ОСОБА_1
Заборгованість з оплати за спожиті послуги з водопостачання та водовідведення за період з 01.11.2003 р. по 31.03.2007 р. складає 499, 50грн., що підтверджується копією особового рахунку №1223172.
В порушення зазначених вище вимог чинного законодавства відповідачка щомісяця в повному обсязі плату за спожиті послуги з водопостачання та водовідведення не вносила.
За таких обставин суд приходить до висновку, що відповідачкою не виконані покладені на неї Законом зобов'язання щодо своєчасного внесення плати за спожиті послуги з водопостачання та водовідведення і позов підлягає задоволенню в повному обсязі.
Відповідно до ст. 88 ЦПК України з відповідачки на користь позивача необхідно стягнути документально підтверджені судові витрати на інформаційно-технічне забезпечення розгляду судової справи у розмірі 30 грн., а також витрати на сплату державного мита у розмірі 51 грн.
Керуючись ст.ст. 10, 15, 60, 169, 208, 212-215, 226 ЦПК України, ст.ст. 64, 65 67, 68, 156 ЖК України, п.п. 18, 30 Правил надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення, ст. 20 Закону України « Про житлово-комунальні послуги», суд
ВИРІШИВ:
Позовні вимоги ДКП "Бердянський міськводоканал" задовольнити повністю.
Стягнути з ОСОБА_1 на користь ДКП "Бердянський міськводоканал" заборгованість за спожиті послуги з водопостачання та водовідведення у сумі 499, 50грн. та понесені витрати на інформаційно-технічне забезпечення розгляду справи у сумі 30 грн., та витрати на сплату державного мита в сумі 51 грн., а всього стягнути 580, 50 грн. (п»ятсот вісімдесят грн.) 50 коп.
Відповідачем може бути подана заява про перегляд заочного рішення протягом 10 днів з дня отримання його копії.
Позивач має право протягом 10 днів подати заяву про апеляційне оскарження рішення і протягом 20 днів після подання цієї заяви подати апеляційну жалобу.
- Номер: 6/369/68/16
- Опис:
- Тип справи: на клопотання, заяву, подання у порядку виконання судового рішення та рішення іншого органу (посадової особи) в цивільній справі
- Номер справи: 2-505/08
- Суд: Києво-Святошинський районний суд Київської області
- Суддя: Картофлицький Г.В.
- Результати справи: скасовано
- Етап діла: Розглянуто у апеляційній інстанції
- Департамент справи:
- Дата реєстрації: 22.02.2016
- Дата етапу: 30.08.2016
- Номер: 22-ц/780/4097/16
- Опис: Рудь В.С. до Рафікової Р.Р. про встановлення факту спільного проживання та розподіл майна подружжя
- Тип справи: на цивільну справу за апеляційною скаргою (а)
- Номер справи: 2-505/08
- Суд: Апеляційний суд Київської області
- Суддя: Картофлицький Г.В.
- Результати справи: позов (заяву, скаргу) задоволено; Скасовано ухвалу і передано питання на розгляд суду першої інстанції
- Етап діла: Розглянуто
- Департамент справи:
- Дата реєстрації: 16.06.2016
- Дата етапу: 30.08.2016
- Номер: 6/369/259/16
- Опис:
- Тип справи: на клопотання, заяву, подання у порядку виконання судового рішення та рішення іншого органу (посадової особи) в цивільній справі
- Номер справи: 2-505/08
- Суд: Києво-Святошинський районний суд Київської області
- Суддя: Картофлицький Г.В.
- Результати справи: залишено без розгляду
- Етап діла: Розглянуто
- Департамент справи:
- Дата реєстрації: 29.09.2016
- Дата етапу: 01.11.2016