Справа № 2-а-116/2010 р.
У Х В А Л А
І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И
16 березня 2010 р. Хустський районний суд
Закарпатської області
в складі: головуючого-судді: Джуга С.Д.
при секретарі: Форкош Д.З.
з участю позивача ОСОБА_1.
представника позивача ОСОБА_2.
розглянувши у відкритому судовому засіданні в місті Хуст адміністративну справу за
позовом
ОСОБА_1
до
державного інспектора ДПС ВДАІ та АТІ в м.Хуст
про скасування постанови по справі про адміністративне правопорушення
В С Т А Н О В И В:
ОСОБА_1. звернувся в суд з адміністративним позовом до державного інспектора ДПС ВДАІ та АТІ в м.Хуст про скасування постанови по справі про адміністративне правопорушення.
Позивач, його представник ОСОБА_2. подали суду заяву в якій поданий позов просять залишити без розгляду.
Відповідно до ст.155 ч 1 п 5 КАС України суд залишає позовну заяву без розгляду, якщо надійшло клопотання позивача про відкликання позовної заяви.
За наведених обставин поданий позов ОСОБА_1. підлягає до залишення його без розгляду.
Виходячи з наведеного, керуючись ст. ст. 155 ч 1 п 5, 160, 165 КАС України суд,-
У Х В А Л И В :
Адміністративний позов ОСОБА_1 до державного інспектора ДПС ВДАІ та АТІ в м.Хуст Анишинець О.М. про скасування постанови по справі про адміністративне правопорушення – залишити без розгляду.
Ухвала може бути оскаржена шляхом подачі заяви про апеляційне оскарження протягом 5 днів з дня отримання копії ухвали та апеляційної скарги протягом 10 днів після подання заяви про апеляційне оскарження до Львівського апеляційного адміністративного суду.
Головуючий: підпис
З оригіналом вірно
Суддя Хустського
районного суду: Джуга С.Д.