Судове рішення #826516
УХВАЛА

 УХВАЛА

6 березня 2007 року                                       м. Малин                                    справа № 2-1099/2006

№2-81/2007 Малайський районний суд Житомирської області у складі: головуючого - судді Тарасенка М.П.. з секретарем Хитрич Н.Я., розглянувши у відкритому судовому засіданні в м. Малині справу за позовом Радомишльської загальноосвітньої школи - інтернат 1-2 ступенів для дітей сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування Житомирської обласної ради до ОСОБА_1, ОСОБА_2про стягнення аліментів,-

Встановив До Малинського районного суду надійшла позовна зяви у якій ставиться питання про стягнення аліментів з відповідачів на утримання дітей: ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1 року народження, ОСОБА_4, ІНФОРМАЦІЯ_2року народження та ОСОБА_5, ІНФОРМАЦІЯ_3року народження в розмірі х/г частини всіх видів заробітку, але не менше 30% прожиткового мінімуму на кожну дитину відповідного віку щомісячно до їх повноліття.

В судове засідання сторони не з"явшшся, про час і місце розгляду справи повідомлені належним чином, причину неявки не повідомили..

Юрист позивача через канцелярію суду надіслав підписаний ним лист № 191 від 19.2.2007 року з повідомленням про те, що позивач просить стягувати аліменти з ОСОБА_1, Камінської Оксани Володимирівни /з кожного окремо/ на користь позивача /з перерахуванням на особові рахунки дітей/ на утримання дітей: ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1 року народження, ОСОБА_4, ІНФОРМАЦІЯ_2року народження та ОСОБА_5, ІНФОРМАЦІЯ_3року народження в розмірі 30% прожиткового мінімуму на кожну дитину відповідного віку щомісячно до їх повноліття, позовну заяву до суду підписував він.

3"ясувавши обставини справи та дослідивши докази в межах заявлених вимог позовну заяву слід залишити без розгляду з таких підстав.

Згідно ст. 207 ч 1.п.1 ЦПК України суд постановляє ухвалу про залишення заяви без розгляду якщо заяву підписано особою, яка не має цивільної процесуальної дієздатності.

З листа № 191 від 19.2.2007 року підписаного юристом ОСОБА_6. видно, що позовну заяву до суду підписував він, але не надав суду доказів про повноваження його про звернення до суду з позовними заявами від імені юридичної особи, а тому заяву слід залишити без розгляду, оскільки заява підписана особою, яка не має цивільної процесуальної дієздатності.

Керуючись ч. 1 п. 1 СТ.207 ЦПК України,-

Ухвалив Позовну заяву Радомишльської загальноосвітньої школи - інтернат 1-2 ступенів для дітей сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування Житомирської обласної ради до ОСОБА_1, ОСОБА_2про стягнення аліментів залишити без розгляду.

Ухвала може бути оскаржена до Житомирського апеляційного суду через Малинський районний суд.

Заяву  про  апеляційне  оскарження ухвали  може  бути  подано  протягом  5  днів  з дня її

проголошення, апеляційна скарга подається протягом 10 днів з дня подачі заяви про апеляційне

оскарження.

  • Номер: 6/319/66/2015
  • Опис:
  • Тип справи: на клопотання, заяву, подання у порядку виконання судового рішення та рішення іншого органу (посадової особи) в цивільній справі
  • Номер справи: 2-81/2007
  • Суд: Куйбишевський районний суд Запорізької області
  • Суддя: Тарасенко М.П.
  • Результати справи:
  • Етап діла: Розглянуто: рішення набрало законної сили
  • Департамент справи:
  • Дата реєстрації: 26.11.2015
  • Дата етапу: 29.12.2015
Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація