Судове рішення #827217
Справа N 2-970/2007

Справа N 2-970/2007

 ЗАОЧНЕ

РІШЕННЯ

ІМЕНЕМ   УКРАЇНИ

2 березня 2007 року                                                                                            м. Івано-Франківськ

Івано-Франківський міський суд Івано-Франківської області в складі:

головуючої судді                                          Шалаути Г.І.

секретаря                                                       Устинської Н.С.,

з                                                                      участю позивачки     ОСОБА_1.

розглянувши у відкритому судовому засіданні в приміщенні Івано-Франківського міського суду цивільну справу за позовом ОСОБА_1до ОСОБА_2про розірвання шлюбу

встановив:

ОСОБА_1подала позов до ОСОБА_2про розірвання шлюбу. Позов мотивувала тим ,що зареєструвала шлюб з відповідачем ІНФОРМАЦІЯ_1року, в шлюбі народився син- ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_2р.н. Причиною розірвання шлюбу є те, що міцної сім'ї' вони не створили, тривалий час проживають окремо ,що призвело до припинення подружніх стосунків ,наміру поновити подружні відносини немає, просить шлюб розірвати, витрати пов'язані з оформленням розлучення в органах РАЦСу покласти на відповідача, неповнолітню дитину після розірвання шлюбу залишити проживати з нею.

В судовому засіданні позивачка позов підтримала, просила його задоволити.

Відповідач в судове засідання не з»явився, хоча належним чином був повідомлений про час та місце розгляду справи,не повідомив суд про поважність причин своєї неявки ,за наявних обставин , суд вважає за доцільне провести заочний розгляд справи, враховуючи, що позивач не заперечує проти такого розгляду.

Заслухавши пояснення позивачки , дослідивши обставини справи, суд приходить до висновкулцо стосунки, які існують між сторонами виключають можливість подання збереження сім'ї, сторони шлюбних стосунків не підтримують,позивачка не має бажання поновити подружні відносити, подальше перебування в шлюбі буде суперечити інтересам сторін, а тому суд вважає, що шлюб слід розірвати, витрати пов»язані з оформленням свідоцтва про розірвання шлюбу в державних органах реєстрації актів цивільного стану покласти на відповідача, малолітню дитину після розірвання шлюбу залишити проживати з матір»ю.

На підставі наведеного, ст.ст. 110, 112 СК України, керуючись ст. ст. 215 - 216 ЦПК Укаїни, суд,-

вирішив:

Позов задоволити. Шлюб між ОСОБА_1та ОСОБА_2, який зареєстрований ІНФОРМАЦІЯ_1року у відділі РАГСу Івано-Франківського міськвиконкому, актовий запис № НОМЕР_1- розірвати.

Малолітню дитину: сина- ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_2р.н. після розірвання шлюбу залишити проживати з матір»ю.

Стягнути з ОСОБА_2при оформленні свідоцтва про розлучення в державних органах реєстрації актів цивільного стану на користь держави держмито в розмірі

 

 одного неоподатковуваного мінімуму доходів громадян, звільнивши від сплати ОСОБА_1.

Заочне рішення може бути переглянуте Івано-Франківським міським судом за письмовою заявою відповідача.

Заяву про перегляд заочного рішення може бути подано протягом 10 днів з дня отримання його копії.

Рішення суду набирає законної сили після закінчення строку подачі заяви про апеляційне оскарження, якщо заяву про апеляційне оскарження не було подано. В разі подачі заяви про апеляційне оскарження рішення суду, якщо апеляційна скарга не була подана в строк, рішення набирає законної сили після закінчення цього строку.

Заяву про апеляційне оскарження рішення суду до апеляційного суду області може бути подано протягом 10 днів з дня проголошення рішення.

Апеляційна скарга на рішення суду подається протягом 20 днів після подачі заяви про апеляційне оскарження. Заява про апеляційне оскарження та апеляційна скарга подається через Івано-Франківській міський суд.

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація