Справа № 2-1631/2007 року
РІШЕННЯ
Іменем України
Заочне
13 березня 2007 року Івано-Франківський міський суд, Івано-Франківської області
в складі головуючого-судді: Островського Л.Є.
секретаря: Попович Л.І.
розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду в м. Івано-Франківську цивільну справу за позовом ОСОБА_1до ОСОБА_2, ОСОБА_3, ОСОБА_4про втрату права на житло, суд, -
встановив:
Позивач звернулася до суду з позовом до відповідачів про втрату права на житло, мотивуючи тим, що вона ІНФОРМАЦІЯ_1року придбала домоволодіння по вул. АДРЕСА_1Івано-Франківської міської ради, відповідно до якого відповідачі зобов'язались звільнити його та знятись із реєстраційного обліку до 27 червня 2006 року.
Просить позов задоволити, визнати відповідачів такими, що втратили право на користування житловим приміщенням.
Відповідачі в судове засідання не з'явились, хоча повідомлялись належним чином, суд вважає що є можливим слухати справу за наявних у справі матеріалів у відсутності відповідачів.
Вислухавши пояснення позивача, перевіривши письмові матеріали справи, суд приходить до висновку, що позов підлягає до задоволення з таких підстав.
Судом встановлено, що позивач ІНФОРМАЦІЯ_1року придбав у ОСОБА_2 домоволодіння та земельну ділянку по вул. АДРЕСА_1Івано-Франківської міської ради, договір посвідчений приватиним нотаріусом ОСОБА_5. ІНФОРМАЦІЯ_1року.
Відповідно до умов договору купівлі-продажу від ІНФОРМАЦІЯ_1року, ОСОБА_2зобов'язалась виписатись та виписати прописаних осіб ОСОБА_3, ОСОБА_4.
У довідці Угорницької сільської ради від ІНФОРМАЦІЯ_2року вказно, що відповідачі за вказаною адресою не проживають.
Відповідно до ст. 655 ЦК України передбачено, що за договором купівлі-продажу одна сторона (продавець) передає або зобов'язується передати майно (товар) у власність другій стороні (покупцеві), а покупець приймає або зобов'язується прийняти майно (товар) і сплатити за нього певну грошову суму.
Як вбачається із договору, що позивач виконав умови договору, гроші за квартиру сплатив повністю.
Статтею 526 ЦК України передбачено, що зобов'язання має виконуватися належним чином відповідно до умов договору.
Таким чином, суд вважає, що вимоги позивача є підставними, а тому підлягають до задоволення.
На підставі ст.ст. 161, 162, 224 ЦК України, ст.ст. 107, 109, ЖК України, ст.ст. 48, 50 Закону України "Про власність" та керуючись ст.ст. 202-1, 203 ЦПК України, суд, -
Вирішив:
Позов задоволити. Визнати ОСОБА_2, ОСОБА_3, ОСОБА_4такими, що втратили право користування житловим приміщенням по вул. АДРЕСА_1 Івано-Франківської міської ради.
Рішення суду набирає законної сили після закінчення строку подачі заяви про апеляційне оскарження, якщо заяву про апеляційне оскарження не було подано. В разі подачі заяви про апеляційне оскарження рішення суду, але апеляційна скарга не була подана в строк, рішення набирає законної сили після закінчення цього строку.
Заяву про апеляційне оскарження рішення суду до апеляційного суду області може бути подано протягом 10 днів з дня проголошення рішення.
Апеляційна скарга на рішення суду подається протягом 20 днів після подачі заяви про апеляційне оскарження.
Заява про апеляційне оскарження та апеляційна скарга подається через Івано-Франківській міський суд до апеляційного суду Івано-Франківської області.