Особи
Учасники процесу:
Ім`я Замінене і`мя Особа
Судове рішення #82817427


П`ЯТИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД

----------------------


У Х В А Л А


12 листопада 2019 р.м.ОдесаСправа № 420/2924/19


П`ятий апеляційний адміністративний суд у складі колегії суддів:

судді-доповідача: Запорожана Д.В.

суддів: Кравченка К.В. , Джабурія О.В.

розглянувши можливість відкриття провадження за апеляційною скаргою ОСОБА_1 на ухвалу Одеського окружного адміністративного суду від 04 жовтня 2019 року. по справі № 420/2924/19 за позовом ОСОБА_1 до Головного управління Національної поліції в Одеській області , Ліквідаційної комісії Головного управління МВС України в Одеській області , Приморського РВ ОМУ ГУ МВС України в Одеській області про визнання протиправним та скасування наказу,

В С Т А Н О В И В :


Апеляційна скарга за формою та змістом відповідає вимогам ст. 296 КАС України та подана з дотриманням строків передбачених ст.295 КАС України.

З огляду на зазначене, перешкоди для прийняття апеляційної скарги та відкриття апеляційного провадження П`ятим апеляційним адміністративним судом відсутні.

Відповідно ч. 3 ст. 296 КАС України, апеляційна скарга може містити клопотання особи про розгляд справи за її участі. За відсутності такого клопотання вважається, що особа не бажає брати участі у судовому засіданні суду апеляційної інстанції.

Згідно ч. ч. 1, 3 ст. 304 КАС України учасники справи мають право подати до суду апеляційної інстанції відзив на апеляційну скаргу в письмовій формі протягом строку, встановленого судом апеляційної інстанції в ухвалі про відкриття апеляційного провадження. У відзиві на апеляційну скаргу може міститися клопотання особи про розгляд справи за її участі. За відсутності такого клопотання вважається, що особа не бажає брати участі у судовому засіданні суду апеляційної інстанції.

Відповідно до ст. 311 КАС України у разі відсутності клопотань від усіх учасників справи про розгляд справи за їх участю або неприбуття жодного з цих учасників у судове засідання, справу буде розглянуто в порядку письмового провадження.

Керуючись ст. ст. 296 300, 301, 321, 325, 328 КАС України, суд, -


У Х В А Л И В :


Відкрити апеляційне провадження за апеляційною скаргою ОСОБА_1 на ухвалу Одеського окружного адміністративного суду від 04 жовтня 2019 року по справі № 420/2924/19 за позовом ОСОБА_1 до Головного управління Національної поліції в Одеській області , Ліквідаційної комісії Головного управління МВС України в Одеській області , Приморського РВ ОМУ ГУ МВС України в Одеській області про визнання протиправним та скасування наказу.

Запропонувати особам, які беруть участь у справі, подати до П`ятого апеляційного адміністративного суду відзив на апеляційну скаргу у строк до 04 грудня 2019 року.

Надіслати особам, які беруть участь у справі, копії ухвали про відкриття апеляційного провадження та копії апеляційної скарги.

Явка сторін не є обов`язковою і не перешкоджає апеляційному розгляду справи.

Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання і оскарженню не підлягає.




Суддя-доповідач Запорожан Д.В.

Судді Кравченко К.В. Джабурія О.В.





  • Номер: П/420/3073/19
  • Опис: визнання протиправним та скасування наказу начальника ГУ МВС України в Одеській області № 3513 від 03.11.2014 про притягнення Хомякова Є.О. до дисциплінарної відповідальності та накладення дисциплінарного стягнення у виді звільнення з органів внутрішніх с
  • Тип справи: Адміністративний позов
  • Номер справи: 420/2924/19
  • Суд: Одеський окружний адміністративний суд
  • Суддя: Запорожан Д.В.
  • Результати справи:
  • Етап діла: Розглянуто у апеляційній інстанції
  • Департамент справи:
  • Дата реєстрації: 13.05.2019
  • Дата етапу: 04.12.2019
Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація