Номер статистичного рядка -44
Справа №2-606/09
УХВАЛА
іменем України
16 лютого 2009 року м. Мукачево
Мукачівський міськрайонний суд Закарпатської області
в особі головуючого судді Камінського СЕ.
при секретарі Лінтур Н.В.
з участю: представника позивача ОСОБА_1 автомобільних доріг Закарпатської області ОСОБА_2
відповідачів ОСОБА_3 ОСОБА_4 ОСОБА_5
розглянувши у попередньому судовому засіданні в м. Мукачево цивільну справу за позовом ОСОБА_1 автомобільних доріг у Закарпатській області до ОСОБА_3, ОСОБА_4, ОСОБА_5 про встановлення суми викупної вартості земельних ділянок,
встановив :
До суду звернулася ОСОБА_1 автомобільних доріг у Закарпатській області до ОСОБА_3, ОСОБА_4, ОСОБА_5 про встановлення суми викупної вартості земельних ділянок з викупом вказаних ділянок.
В попередньому судовому засіданні сторони заявили, що ними досягнуто згоди при вирішенні даного спору, просять провадження у справі закрити, оскільки, що всі вони уклали мирові угоди.
За умовами мирової угоди між ОСОБА_1 автомобільних доріг у Закарпатській області та відповідачем ОСОБА_3 :
1.Відповідач ОСОБА_3 зобов'язується протягом 10 робочих днів після затвердження мирової угоди Мукачівським міськрайонним судом, підписати договір про купівлю-продаж земельної ділянки, який запропонований позивачем відповідачам у зв'язку з будівництвом автомобільної дороги в обхід села Ракошино на умовах цієї угоди.
2.Позивач зобов'язується, в разі виконання відповідачами першого пункту угоди перерахувати на рахунок позивача до 25 лютого 2009 року суму в розмірі 47 327 (сорока семи тисяч триста двадцяти семи) грн. 32 коп. за викуп земельної ділянки площею 0, 0881 га, яка розташована за адресою: с.Ракошино Мукачівського району Закарпатської області та знаходиться у відповідача у приватній власності. В разі невиконання цієї умови у вказаний строк до даної суми застосовується індекс інфляції.
3.Відповідач ОСОБА_3 зобов'язується протягом десяти днів після отримання грошових коштів, передбачених п.2 угоди , за свій рахунок звільнити від свого майна та передати земельну ділянку, вказану у п.2 угоди, за актом прийому-передачі позивачу або його повноважному представнику для виконання робіт.
4.Під час і після будівництва автомобільної дороги в обхід с.Ракошино позивач бере на себе зобов'язання виконати наступні умови відповідача:
• - на ділянку, що залишається у власності відповідача завести родючий грунт , щоб при дощах вода від автодороги не стікала до садиб (на вимогу власників ділянок)
• - оплатити виготовлення державного акту на право приватної власності на частину ділянки, яка залишається у власності відповідача після викупу ;
- влаштувати поздовжній водопровід дощових вод від автодороги;
• - передбачити захисні споруди від можливого затоплення земельних ділянок у зв'язку із реконструкцією автодороги;
• - влаштувати шумозахисні екрани згідно будівельних норм.
5 Сторони за угодою гарантують, що з моменту підписання цієї угоди та затвердження її судом, а також у випадку належного її виконання сторонами , жодних претензій один до одного з приводу предмета спору в судовій справі №2-606/09 у
якій є сторонами.
Витрати, пов'язані з виконанням цієї угоди покладаються на сторону позивача.
За умовами укладеної мирової угоди ОСОБА_1 автомобільних доріг України у Закарпатській області з відповідачем ОСОБА_4:
1 Відповідач ОСОБА_4 зобов'язується протягом 10 робочих днів після затвердження мирової угоди Мукачівським міськрайонним судом, підписати договір про купівлю-продаж земельної ділянки, який запропонований позивачем відповідачам у зв'язку з будівництвом автомобільної дороги в обхід села Ракошино;
1. 2 Позивач зобов'язується, в разі виконання відповідачами першого пункту угоди перерахувати на рахунок позивача до 25 лютого 2009 року суму в розмірі 29 062 (двадцяти дев'яти тисяч шістдесят двох) грн. 52 коп. за викуп земельної ділянки площею 0, 0541 га, яка розташована за адресою: с.Ракошино Мукачівського району Закарпатської області, та знаходиться у відповідача у приватній власності. В разі невиконання цієї умови у вказаний строк до даної суми застосовується індекс інфляції.
2. 3 Відповідач ОСОБА_4 зобов'язується протягом десяти днів після отримання грошових коштів, передбачених п.2 угоди , за свій рахунок звільнити від свого майна та передати земельну ділянку, вказану у п.2 угоди, за актом прийому-передачі позивачу або його повноважному представнику для виконання робіт.
4.ПІД час і після будівництва автомобільної дороги в обхід с.Ракошино позивач бере на себе зобов'язання виконати наступні умови відповідача:
-на ділянку, що залишається у власності відповідача завести родючий грунт , що при дощах вода від автодороги не стікала до садиб (на вимогу власників ділянок)
-оплатити виготовлення державного акту на право приватної власності на частину ділянки, яка залишається у власності відповідача після викупу ;
-влаштувати поздовжній водопровід дощових вод від автодороги;
-передбачити захисні споруди від можливого затоплення земельних ділянок у зв'язку із реконструкцією автодороги;
-влаштувати шумозахисні екрани згідно будівельних норм.
5 Сторони за угодою гарантують, що з моменту підписання цієї угоди та затвердження її судом, а також у випадку належного її виконання сторонами , не матимуть жодних претензій один до одного з приводу предмета спору в судовій справі №2-606/09 у
якій є сторонами.
Витрати, пов'язані з виконанням цієї угоди покладаються на сторону позивача. За умовами мирової угоди укладеної між ОСОБА_1 автомобільних доріг у Закарпатській області та відповідачем ОСОБА_5 :
1.Відповідач ОСОБА_5 зобов'язується протягом 10 робочих днів після затвердження мирової угоди Мукачівським міськрайонним судом, підписати договір про купівлю-продаж земельної ділянки, який запропонований позивачем відповідачам у зв'язку з будівництвом автомобільної дороги в обхід села Ракошино;
2 Позивач зобов'язується, в разі виконання відповідачами першого пункту угоди перерахувати на рахунок позивача до 25 лютого 2009 року суму в розмірі 30 620 (тридцяти тисяч шістсот двадцяти) грн. 40 коп. за викуп земельної ділянки площею 0, 0570 га, яка розташована за адресою: с.Ракошино, Мукачівського району, Закарпатської області, та знаходиться у відповідача у приватній власності. В разі невиконання цієї умови у вказаний строк до даної суми застосовується індекс інфляції.
3.Відповідач ОСОБА_5 зобов'язується протягом десяти днів після отримання грошових коштів, передбачених п.2 угоди , за свій рахунок звільнити від свого майна та передати земельну ділянку, вказану у п.2 угоди, за актом прийому-передачі позивачу або його повноважному представнику для виконання робіт.
4.Під час і після будівництва автомобільної дороги в обхід с.Ракошино позивач бере на себе зобов'язання виконати наступні умови відповідача:
• - на ділянку, що залишається у власності відповідача завести родючий грунт , щоб при дощах вода від автодороги не стікала до садиб (на вимогу власників ділянок)
• - оплатити виготовлення державного акту на право приватної власності на частину ділянки, яка залишається у власності відповідача після викупу ;
• - влаштувати поздовжній водопровід дощових вод від автодороги;
-передбачити захисні споруди від можливого затоплення земельних ділянок у зв'язку із реконструкцією автодороги;
- влаштувати шумозахисні екрани згідно будівельних норм.
5. Сторони за угодою гарантують, що з моменту підписання цієї угоди та затвердження її судом, а також у випадку належного її виконання сторонами , не матимуть жодних претензій один до одного з приводу предмета спору в судовій справі №2-606/09 у якій є сторонами.
Витрати, пов'язані з виконанням цієї угоди покладаються на сторону позивача.
Заслухавши пояснення сторін, дослідивши матеріали справи у їх сукупності, суд приходить до висновку, що укладені по справі мирові угоди не суперечить закону, не порушують чиї - небуть права і охоронювані законом інтереси сторін, тому мирові угоди необхідно визнати та задоволити, а справу провадженням закрити на підставі ч.1 п.4 ст.205 ЦПК України.
Керуючись ст.ст.175, 205 ч.1 п.4, 210 ЦПК Украіни, суд
ухвалив :
Мирові угоди по справі за позовом ОСОБА_1 автомобільних доріг Закарпатської області до ОСОБА_3, ОСОБА_4, ОСОБА_5 про встановлення суми викупної вартості земельних ділянок визнати. Провадження у даній справі на підставі ст.205 ч.1 п.4 ЦПК України, закрити.
Заява про апеляційне оскарження ухвали суду може бути подана протягом п'яти днів з дня проголошення ухвали. Апеляційна скарга може бути подана протягом десяти днів після подання заяви про подачу апеляційної скарги через цей суд у Апеляційний суд Закарпатської області.
Головуюючий підпис ОСОБА_6
Суддя Мукачівського міськрайонного суду С.Е. Камінський
- Номер: 2-606/2009
- Опис: про стягнення заборгованості
- Тип справи: на цивільну справу (позовне провадження)
- Номер справи: 2-606/09
- Суд: Київський районний суд м. Полтави
- Суддя: Камінський С.Е.
- Результати справи:
- Етап діла: Зареєстровано
- Департамент справи:
- Дата реєстрації: 01.10.2021
- Дата етапу: 01.10.2021
- Номер: 6/552/181/21
- Опис:
- Тип справи: на клопотання, заяву, подання у порядку виконання судового рішення та рішення іншого органу (посадової особи) в цивільній справі
- Номер справи: 2-606/09
- Суд: Київський районний суд м. Полтави
- Суддя: Камінський С.Е.
- Результати справи:
- Етап діла: Розглянуто: рішення набрало законної сили
- Департамент справи:
- Дата реєстрації: 01.10.2021
- Дата етапу: 13.10.2021
- Номер: 6/552/16/25
- Опис:
- Тип справи: на клопотання, заяву, подання у порядку виконання судового рішення та рішення іншого органу (посадової особи) в цивільній справі
- Номер справи: 2-606/09
- Суд: Київський районний суд м. Полтави
- Суддя: Камінський С.Е.
- Результати справи:
- Етап діла: Призначено склад суду
- Департамент справи:
- Дата реєстрації: 22.01.2025
- Дата етапу: 22.01.2025
- Номер: 6/552/16/25
- Опис:
- Тип справи: на клопотання, заяву, подання у порядку виконання судового рішення та рішення іншого органу (посадової особи) в цивільній справі
- Номер справи: 2-606/09
- Суд: Київський районний суд м. Полтави
- Суддя: Камінський С.Е.
- Результати справи:
- Етап діла: Призначено до судового розгляду
- Департамент справи:
- Дата реєстрації: 22.01.2025
- Дата етапу: 23.01.2025
- Номер: 6/552/16/25
- Опис:
- Тип справи: на клопотання, заяву, подання у порядку виконання судового рішення та рішення іншого органу (посадової особи) в цивільній справі
- Номер справи: 2-606/09
- Суд: Київський районний суд м. Полтави
- Суддя: Камінський С.Е.
- Результати справи: подання (заяву, клопотання) задоволено
- Етап діла: Розглянуто
- Департамент справи:
- Дата реєстрації: 22.01.2025
- Дата етапу: 09.04.2025
- Номер: 6/552/16/25
- Опис:
- Тип справи: на клопотання, заяву, подання у порядку виконання судового рішення та рішення іншого органу (посадової особи) в цивільній справі
- Номер справи: 2-606/09
- Суд: Київський районний суд м. Полтави
- Суддя: Камінський С.Е.
- Результати справи:
- Етап діла: Розглянуто: рішення набрало законної сили
- Департамент справи:
- Дата реєстрації: 22.01.2025
- Дата етапу: 09.04.2025