Судове рішення #8296767

Справа № 2- 3852\10

УХВАЛА

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

        22  березня  2010  року                                                  м.Сімферополь

Центральний районний  суд м. Сімферополя  у складі:

Головуючого, судді  :                                   О.Д.Опанасюка

При секретарі            :                                   Н.В.Мазуркевич

розглянувши у  попередньому  судовому засіданні у м.Сімферополі     цивільну справу за позовом комунального підприємства  житлово-експлуатаційного об’єднання Центрального району м. Сімферополя   до ОСОБА_1  про стягнення заборгованості з  витрат по обслуговуванню будинку та прибудинкової території,

УСТАНОВИВ:

          23.02.2010 року КП ЖЕО Центрального району м.Сімферополя  звернулося до суду  з зазначеним позовом.

      22.03.2009 року  представник позивача за довіреністю ОСОБА_2 подала до суду заяву з проханням залишити позовну заяву в частині стягнення заборгованості без розгляду. Просила стягнути з відповідачки судові витрати (л.с.21).

      У судове засідання 22.03.2010 року представник позивача, відповідачка не з’явилися, повідомлені у встановленому законом порядку про час і місце судового розгляду,  причини неявки суду не повідомили (л.с.14,18).

     Суд, на підставі ст.130  ЦПК України , вважає можливим  розглянути справу у відсутності  представника позивача, відповідачки, на підставі наявних у  справі даних та доказів.

      Суд,  вивчивши матеріали справи, вважає можливим  у порядку п.5 ч.1 ст.207  ЦПК України , залишити позовні вимоги про стягнення заборгованості  без розгляду, з урахуванням того,  що   представником позивача  подана заява про залишення позову в тієї частині без розгляду, а залишення позову без розгляду  не порушує  права та законні інтереси  будь-кого, та не суперечить діючому законодавству.

     На підставі ст.82 ЦПК України , з урахуванням матеріального становища відповідачки (л.с.18),  суд вважає можливим звільнити  ОСОБА_1 від сплати витрат на ІТЗ.

      Керуючись  ст.ст. 10,11, 60, 79, 82,  130,  п.5.ч.1. ст. 207 ,  208-210, 212 ЦПК України, суд

УХВАЛИВ:

    Заяву представника КП ЖЄО  Центрального району м. Сімферополя     задовольнити частково.

     Позовну заяву  комунального підприємства  житлово-експлуатаційного об’єднання Центрального району м. Сімферополя   до ОСОБА_1  про стягнення заборгованості з  витрат по обслуговуванню будинку та прибудинкової території, залишити без розгляду.

     В стягненні з  ОСОБА_1  на користь  КП ЖЕО Центрального району м.Сімферополя  витрат на ІТЗ відмовити.

     Ухвала може бути оскаржена   до Апеляційного суду Автономної Республіки Крим  через Центральний районний суд м.Сімферополя у порядку, передбаченому ст.ст.292- 294, ч.4 ст.295 ЦПК України.

Суддя:

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація