Судове рішення #830056
Справа №'2-1711/07 2007 рік

Справа №'2-1711/07 2007 рік.

РІШЕННЯ

ІМЕНЕМ    УКРАЇНИ

18 січня 2007 року                                                                                             м. Харків

Дзержинський районний суд м. Харкова в складі:

головуючого судді               ГІодус Г.С.,

при секретарі                       Лисенко А.А.,

розглянувши в попередньому судовому засіданні цивільну справу за позовною заявою ОСОБА_1до ОСОБА_2, третя особа ОСОБА_3, про виселення,

В С Т А Н О В И В:

Позивач ОСОБА_1звернувся до Дзержинського районного суду м. Харкова з позовом, в якому просить висилити ОСОБА_2.

ОСОБА_1, вказує що 14.04.2000 року він разом зі своею матір'ю ОСОБА_3придбав квартиру яка розташована за адресою: АДРЕСА_1 про цей факт свідчить договір купівлі продажу від 14.04.2000 року. Вище зазначена квартира була зареєстрована у «КП Харківському міському бюро технічної інвентаризації» про що було зроблено відповідний запис в реєстраційній книзі за №НОМЕР_1.

У жовтні 2000 року, в квартирі разом з позивачем та його матір'ю стала мешкати відповідач ОСОБА_2 яка і по цей час мешкає у АДРЕСА_1. На цей час стосунки між сторонами значно погіршилися, подальше співітрожнвання стало неможливим, відповідач ОСОБА_2 у добровільному порядку залишити квартиру відмовляється, у зв'язку з вищенаведеним позивач ОСОБА_1 просив і юзов задовольнити.

Відповідач ОСОБА_2 позов визнала, проти задоволення позову не заперечуваїа, про що надала суду письмову заяву.

Виходячи з наведеного, суд вважає, що рішення у справі можливо постановити при проведенні попереднього судового засідання.

Відповідно до ч.4 ст. 130 ЦПК України при визнанні позову ухвалюється судове рішення в порядку, встановленому ст. 174 ЦПК України, тобто у разі визнання позову відповідачем суд за наявності для того законних підстав ухвалює рішення про задоволення позову.

Судом встановлено, що згідно наданої суду копії договору купівлі - АДРЕСА_1, належить ОСОБА_1та ОСОБА_3. ОСОБА_2є тимчасовим мешканцем у АДРЕСА_1 це підтверджується довідкою від 26.10.2006 року, про склад сім'ї.

Місце прописки відповідачки є: АДРЕСА_2

Згідно ст. 98 Житлового Кодексу України, вбачається що тимчасові жильці на вимогу наймача або членів сім'ї, які проживають разом з ним, зобов'язані негайно звільнити приміщення, а в разі відмовлення - підлягають виселенню в судовому порядку без надання іншого жилого приміщення.

Також згідно ст. 116. Житлового Кодексу України, якщо наймач, члени його сім'ї або інші особи, які проживають разом з ним, систематично руйнують чи псують жиле приміщення, або використовують його не за призначенням, або систематичним порушенням   правил   соціалістичного   співжиття   роблять   неможливим   для   інших проживання з ними в одній квартирі чи в одному будинку, а заходи запобігання і громадського впливу виявились безрезультатними, виселення винних на вимогу наймодавця або інших заінтересованих осіб провадиться без надання іншого жилого приміщення.

Осіб, які підлягають виселенню без надання іншого жилою приміщення за неможливістю спільного проживання, може бути зобов'язано судом замість виселення провести обмін займаного приміщення на інше жиле приміщення, вказане заінтересованою в обміні стороною.

Осіб, які самоправно зайняли жиле приміщення, виселяють без надання їм іншого жилого приміщення.

В судовому засіданні було встановлено, що ОСОБА_2, тимчасово мешкала у АДРЕСА_1, яка згідно наданої суду копії договору купівлі - продажу належить ОСОБА_1та ОСОБА_3.

Таким чином, суд дійшов висновку, що позов є обгрунтованим і таким, що підлягає задоволенню.

На підставі вищезазначеного, керуючись ст.ст. 98, 116, 157 ЖК України, ст.ст. 3, 15, 118, 119,1Ц1К України, суд

ВИРІШИ В:

Позовну заяву ОСОБА_1- задовольнити.

ОСОБА_2, яка мешкає уАДРЕСА_1 - виселити без надання їй іншого жилого приміщення.

Рішення може бути оскаржене до Апеляційного суду Харківської області через Дзержинський районний суд м. Харкова Заява про апеляційне оскарження рішення може бути подана протягом десяти днів з дня проголошення рішення; апеляційна скарга подасться протягом двадцяти днів після подання заяви про апеляційне оскарження, з надісланням її копії до Апеляційного суду Харківської області, або в порядку п.4 ст. 295 ЦПК України.

Рішення набирає законної сили після закінчення строку подачі заяви на апеляційне оскарження, якщо заяву про апеляційне оскарження не було подано. Якщо було подано заяву про апеляційне оскарження, але апеляційна скарга не була подана у вищезазначений строк, рішення набирає законної сили після закінчення цього строку. У разі подання апеляційної скарги рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після розгляду справи апеляційним судом.

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація