ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ
У Х В А Л А
ПРО ЗАЛИШЕННЯ ПОЗОВНОЇ ЗАЯВИ БЕЗ РУХУ
07.07.06 р. Справа № 31/204
Суддя господарського суду Донецької області Л.В. Ушенко, розглянувши позовну заяву Гірницької міжрайонної державної податкової інспекції м. Макіївки
До Суб'єкта підприємницької діяльності ОСОБА_1 м. Макіївка
Про стягнення штрафної санкції у розмірі 917,00 грн.
ВСТАНОВИВ:
Гірницька міжрайонна державна податкова інспекція м. Макіївки звернулась до суду з позовною заявою (вх.№02-74/2511) до Суб'єкта підприємницької діяльності ОСОБА_1 м. Макіївка про стягнення штрафної санкції у розмірі 917,00 грн., розгляд якої згідно пункту 6 розділу VІІ Прикінцевих та перехідних положень Кодексу адміністративного судочинства України зі змінами внесеними Законом України "Про внесення змін до Кодексу адміністративного судочинства України" № 2953-ІУ від 6 жовтня 2005 року, до початку діяльності окружного адміністративного суду підвідомчий господарському суду Донецької області.
Заява подана без дотримання вимог ст..106 КАС України , а саме : адміністративний позов подається у формі письмової позовної заяви із зазначенням дати її підписання ( на обох екземплярах позовної заяви ) уповноваженою особою.
Відмітка на штампі дати та вихідного номеру не є датою підписання позову посадовою особою, а є номером та датою реєстрації вихідної кореспонденції.
Позивачем надана позовна заява, в якій не зазначена дата її підписання, тому заява підлягає залишення без руху для усунення позивачем недоліків у строк, встановлений судом.
Керуючись статтею 106, статтями 160, 165, 185, пунктом 4 статтею 186, пунктом 6 розділу VІІ „Прикінцевих та перехідних положень” Кодексу адміністративного судочинства України зі змінами внесеними Законом України "Про внесення змін до Кодексу адміністративного судочинства України" № 2953-ІУ від 6 жовтня 2005 року, -
УХВАЛИВ:
1. Заяву Гірницької міжрайонної державної податкової інспекції м. Макіївки до Суб'єкта підприємницької діяльності ОСОБА_1 м. Макіївка про стягнення штрафної санкції у розмірі 917,00 грн. - залишити без руху.
2. Встановити Гірницькій міжрайонній державній податковій інспекції м. Макіївки строк до "09" червня 2006 року на усунення недоліків шляхом належного оформлення позовної заяви відповідно до ст.106 КАС України шляхом надання двох екземплярів належно оформленої позовної заяви із зазначенням дати її підписання (до справи та для відповідача). Якщо позивач здійснить усунення недоліків позовної заяви у строк, встановлений судом, позовна заява вважатиметься поданою у день первинного її подання до суду.
3. Залишення позовної заяви без руху не позбавляють права повторного звернення до суду в порядку, встановленому законом.
4. Ухвала про залишення позовної заяви без руху може бути оскаржена особою, яка подала позовну заяву, в апеляційному порядку шляхом подання через суд першої інстанції заяви про апеляційне оскарження ухвали суду протягом п'яти днів з дня отримання сторонами копії ухвали. Апеляційна скарга на ухвалу суду першої інстанції подається протягом десяти днів після подання заяви про апеляційне оскарження.
5. Ухвала суду першої інстанції набирає законної сили після закінчення строку подання заяви про апеляційне оскарження, встановленого Кодексом адміністративного судочинства України, якщо таку заяву не було подано. Якщо було подано заяву про апеляційне оскарження, але апеляційна скарга не була подана в строк, встановлений цим Кодексом, ухвала суду першої інстанції набирає законної сили після закінчення цього строку.
Суддя Ушенко Л.В.