- відповідач: Гончаренко Тамара Миколаївна
- відповідач: Бобош Альона Володимирівна
- позивач: Акціонерне товариство "Криворізька теплоцентраль"
- відповідач: Сабецька Неля Григорівна
- відповідач: Колєдова Валентина Василівна
- відповідач: Васильєва Ніна Андріївна
- відповідач: Ворушило Діна Василівна
- відповідач: М'яч Сергій Григорович
- відповідач: Буханенко Валерій Олександрович
Ім`я | Замінене і`мя | Особа |
---|
г Інгулецький районний суд міста Кривого Рогу Дніпропетровської області
Справа № 213/3458/19
Номер провадження 2/213/1760/19
У Х В А Л А
22 листопада 2019 року м. Кривий Ріг
Суддя Інгулецького районного суду міста Кривого Рогу Дніпропетровської області Соловйова Л.Я., розглянувши матеріали позовної заяви Акціонерного товариства «Криворізька теплоцентраль» до ОСОБА_1 , ОСОБА_2 , ОСОБА_3 , ОСОБА_4 , ОСОБА_5 , ОСОБА_6 , ОСОБА_7 , ОСОБА_8 , про встановлення сервітуту щодо технічного підвального приміщення будинку,-
В С Т А Н О В И В:
Позивач звернувся в суд з вищевказаним позовом, просить встановити строком на 5 років, сервітут щодо підвального приміщення будинку АДРЕСА_1 , в якому обладнується вузол комерційного обліку теплової енергії для встановлення та обслуговування такого вузла обліку АТ «Криворізька теплоцентраль», стягнути з відповідача судовий збір, сплачений за подання позовної заяви.
Ухвалою від 04 жовтня 2019 року позовну заяву було залишено без руху для усунення недоліків та надано строк для їх усунення – 5 днів з дня вручення копії ухвали суду. Копія вказаної ухвали суду була вручена позивачу 12.11.2019 року. Однак, у визначений судом п`ятидений строк до суду не надійшла позовна заява з усуненими недоліками. Клопотання про продовження строку для усунення недоліків від представника позивача також не надходило.
Відповідно до ч.3 ст.185 ЦПК України, якщо позивач не усунув недоліки позовної заяви у строк, встановлений судом, заява вважається неподаною і повертається позивачеві. Частиною 5 вказаної статті передбачено, що суддя повертає позовну заяву і додані до неї документи не пізніше п`яти днів з дня її надходження або з дня закінчення строку на усунення недоліків.
За таких обставин, відповідно до ст.185 ЦПК України, позов слід вважати неподаним і повернути позивачу.
Керуючись ст.ст. 175, 185 ч.3, ч.5, ст.260 ЦПК України, суддя, –
У Х В А Л И В:
Позовну заяву Акціонерного товариства «Криворізька теплоцентраль» до ОСОБА_1 , ОСОБА_2 , ОСОБА_3 , ОСОБА_4 , ОСОБА_5 , ОСОБА_6 , ОСОБА_7 , ОСОБА_8 , про встановлення сервітуту щодо технічного підвального приміщення будинку – вважати неподаною та повернути позивачу.
Роз`яснити позивачу, що відповідно до ч.7 ст. 185 ЦПК України, повернення позовної заяви не перешкоджає повторному зверненню із заявою до суду, якщо перестануть існувати обставини, що стали підставою для її повернення.
Апеляційна скарга на ухвалу суду подається протягом 15 днів з дня вручення відповідної ухвали суду через Інгулецький районний суд міста Кривого Рогу Дніпропетровської області до Дніпровського апеляційного суду.
Суддя Л.Я. Соловйова
- Номер: 2/213/1760/19
- Опис: спори з приводу сервітутів
- Тип справи: на цивільну справу (позовне провадження)
- Номер справи: 213/3458/19
- Суд: Інгулецький районний суд м. Кривого Рогу
- Суддя: Соловйова Л.Я.
- Результати справи:
- Етап діла: Повернуто
- Департамент справи:
- Дата реєстрації: 03.09.2019
- Дата етапу: 22.11.2019