Особи
Учасники процесу:
Ім`я Замінене і`мя Особа
Судове рішення #83451391

ШОСТИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД

Справа № 320/5762/18


УХВАЛА


06 грудня 2019 року м. Київ

Шостий апеляційний адміністративний суд у складі колегії суддів: головуючого судді Бабенка К.А., суддів: Бараненка І.І., Єгорової Н.М., розглянувши клопотання Головного управління Державної податкової служби у Київській області про заміну Головного управління ДФС у Київській області в порядку процесуального правонаступництва у справі за адміністративним позовом Фізичної особи-підприємця ОСОБА_1 до Головного управління Державної фіскальної служби у Київській області про визнання протиправними та скасування податкового повідомлення-рішення, податкової вимоги та Рішення про опис майна в податкову заставу, -


В С Т А Н О В И В :


Рішенням Київського окружного адміністративного суду від 11 червня 2019 року адміністративний позов задоволено.

Не погоджуючись із зазначеним судовим рішенням, Відповідачем подано апеляційну скаргу, в якій він просить судове рішення суду першої інстанції скасувати та прийняти нове судове рішення, яким у задоволенні позовних вимог відмовити повністю.

Головним управлінням ДПС у Київській області в апеляційній скарзі заявлено клопотання про заміну Головного управління ДФС у Київській області в порядку процесуального правонаступництва, у зв`язку з прийняттям Постанови Кабінету Міністрів України «Про утворення Державної податкової служби України та Державної митної служби України» від 18.12.2018 року №1200.

Крім того, Розпорядженням Кабінету Міністрів України «Питання Державної податкової служби» від 21 серпня 2019 року № 682-р Кабінет Міністрів України погодився з пропозицією Міністерства фінансів щодо можливості забезпечення здійснення Державною податковою службою покладених на неї постановою Кабінету Міністрів України від 6 березня 2019 року №227 «Про затвердження положень про Державну податкову службу України та Державну митну службу України» (Офіційний вісник України, 2019 р., № 26, ст. 900) функцій і повноважень Державної фіскальної служби, що припиняється, з реалізації державної податкової політики, державної політики з адміністрування єдиного внеску на загальнообов`язкове державне соціальне страхування.

Згідно зі ст. 52 Кодексу адміністративного судочинства України, у разі вибуття або заміни сторони чи третьої особи у відносинах, щодо яких виник спір, суд допускає на будь-якій стадії судового процесу заміну відповідної сторони чи третьої особи її правонаступником. Усі дії, вчинені в адміністративному процесі до вступу правонаступника, обов`язкові для нього в такій самій мірі, у якій вони були б обов`язкові для особи, яку він замінив.


У зв`язку з наведеним, колегія суддів дійшла висновку про заміну Головного управління ДФС у Київській області на належного Відповідача - Головне управління ДПС у Київській області.

Керуючись ст.ст. 52, 321, 325, 328 Кодексу адміністративного судочинства України, суд, -


У Х В А Л И В:


Замінити Головне управління Державної фіскальної служби у Київській області на належного Відповідача - Головне управління Державної податкової служби у Київській області.

Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання та може бути оскаржена в касаційному порядку протягом тридцяти днів з дня складення її в повному обсязі безпосередньо до Верховного Суду.

Ухвалу складено у повному обсязі 06.12.2019 року.



Головуючий суддя Бабенко К.А.



Судді: Бараненко І.І.



Єгорова Н.М.






Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація