Справа № 459/4128/14-п
П О С Т А Н О В А
І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И
16 вересня 2014 р. Суддя Червоноградського міського суду Львівської області Мелешко С. І. розглянувши матеріали, які надійшли від Червоноградського МВ ГУМВСУ у Львівській області про притягнення до адміністративної відповідальності, -
ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , громадянина України, не працюючого, проживаючого АДРЕСА_1 , -
за ст. 173 КУпАП,
В С Т А Н О В И В :
ОСОБА_1 , 05.08.2014 року близько 09 год. 10 хв., знаходячись поруч будівлі Червоноградського міського суду , що по вул.Св.Володимира, 15 в м.Червонограді Львівської області, ображав громадянку ОСОБА_2 нецензурними словами. Таким чином ОСОБА_3 вчинив адміністративне правопорушення передбачене ст. 173 КУпАП.
Порушник свою вину у вчиненому ним правопорушенні визнав.
Вважаю, що вина ОСОБА_1 , стверджується зібраними матеріалами, а саме: протоколом про адміністративне правопорушення № 242512 від 16.09.2014 р., рапортом ДІМ Червоноградського МВ ГУМВСУ у Львівській області від 08.08.2014 року, поясненнями, що вказує на наявність в його діях ознак адміністративного правопорушення передбаченого ст. 173 КУпАП.
Враховуючи обставини вчиненого, особу порушника, вважаю за необхідне обрати адміністративне стягнення у вигляді штрафу.
Відповідно до ч.1 ст. 40-1 КУпАП, судовий збір у провадженні по справі про адміністративне правопорушення у разі винесення судом (суддею) постанови про накладення адміністративного стягнення сплачується особою, на яку накладено таке стягнення.
Керуючись ст.ст. 40-1, 283, 284 КУпАП,
П О С Т А Н О В И В :
ОСОБА_1 , визнати винним у вчиненні адміністративного правопорушення передбаченого ст. 173 КУпАП та призначити йому адміністративне стягнення у вигляді штрафу в розмірі 51 (п`ятдесят одна) гривня.
Стягнути з ОСОБА_1 в користь держави, 36 (тридцять шість) гривень 54 копійки судового збору.
Постанова може бути оскаржена до Апеляційного суду Львівської області на протязі 10-ти днів з дня винесення постанови.
Суддя: С. І. Мелешко