справа № 2-170-2010р.
Україна
ГОРОДИЩЕНСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Р І Ш Е Н Н Я
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
02 березня 2010 року м. Городище
Городищенський районний суд Черкаської області у складі: головуючого судді Синиці Л.П., при секретарі судового засідання Гудзь І.І.,
розглянувши на попередньому судовому засіданні в залі суду цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу , -
В С Т А Н О В И В :
12.02.2010 року ОСОБА_1 звернулася до суду з позовом до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу. Обґрунтовуючи позовні вимоги позивач посилається на те, що 10 березня 1984 року зареєструвала шлюб з ОСОБА_2, відповідачем по справі, від даного шлюбу мають двох повнолітніх дітей, одруження виявлялося невдалим, шлюбні відносини з початку 2009 року припинені, примирення неможливе як і збереження сім’ї по причині спільного не бажання проживати разом та вести спільне господарство, поділ майна, що є спільною сумісною власністю подружжя буде вирішуватися в окремому порядку. Просить, шлюб зареєстрований у 1984 році між нею та ОСОБА_2 розірвати, витрати, пов’язані з одержання свідоцтва про розлучення, віднести на рахунок позивача.
В судовому засіданні позивач пред’явлені позовні вимоги підтримала у повному обсязі, вказавши, що з відповідачем однією сім’єю не проживають протягом тривалого часу, шлюб є першим, примирення неможливе, шлюб існує лише юридично. Відповідач не заперечує щодо задоволення позову, вказавши, що часу для примирення надавати не потрібно, так як зроблені кроки з його сторони на примирення позитивного результату не дали, дружина його зраджує і він не бажає з нею мати сім’ї.
Суд, заслухавши пояснення сторін, вивчивши матеріали справи, вважає, що позов є обґрунтованим та підлягає до задоволення з наступних підстав.
Згідно до ст. 110 Сімейного Кодексу України позов про розірвання шлюбу може бути пред’явлений одним із подружжя, і вразі неможливості примирення сторін відповідно до ст. ст. 111, 112 СК України – розривається.
Як вбачається подальше збереження сім’ї сторін по справі не можливе, миритися сторони не бажають. Шлюб фактично розпався і ніхто з подружжя не ставить питання про примирення, а суд не вбачає для цього підстав, адже проживання як подружжя суперечить їх інтересам.
Позов підтверджується : свідоцтвом про укладення шлюбу.
На підставі викладеного, керуючись ст. ст. 104, 105, 110 -112 Сімейного Кодексу України, ст. ст. 5, 6, 10, 15, 30, 60, 212, 213, 215, 294 Цивільно - процесуального Кодексу України, суд, -
В И Р І Ш И В :
Позов задоволити. Розірвати шлюб між ОСОБА_2 та Милаш (дошлюбне прізвище Семенюк) ОСОБА_3, зареєстрований 10 березня 1984 року відділом ЗАГС Городищенського райвиконкому Черкаській області, актовий запис № 18.
При видачі свідоцтва про розірвання шлюбу стягнути з ОСОБА_1 на користь держави мито в сумі 17 (сімнадцять) грн. 00коп., звільнивши ОСОБА_2 від сплати державного мита.
Рішення суду може бути оскаржене в апеляційному порядку до Апеляційного суду Черкаської області через суд першої інстанції шляхом подачі в 10-ти денний строк з дня проголошення рішення, заяви про апеляційне оскарження і поданням після цього протягом 20 днів апеляційної скарги, або в порядку ч.4 ст. 295 ЦПК України.
Суддя : Л. П. СИНИЦЯ