Судове рішення #8360489

                                                                                            Справа № 3-74/10

ПОСТАНОВА

16 лютого 2010 року          Суддя Шполянського районного суду        Черкаської області Кисельова Т. М.,

розглянувши матеріали, що надійшли від ВДАІ Шполянського РВ УМВС України про притягнення до адміністративної відповідальності        

ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, уродженця та жителя ІНФОРМАЦІЯ_2,  громадянина України, українця,  не працюючого,-

за ст. 124   КпАП України, -

ВСТАНОВИВ:

21.12.2009 року о 12 год. 20 хв. в с. Лебедин по вул. Леніна, Шполянського району   ОСОБА_1 керував автомобілем НОМЕР_1 під час вибору в установлених межах безпечної швидкості не врахував дорожню обстановку, а також погодні умови і стан транспортного засобу, щоб мати змогу постійно контролювати його рух, здійснив зіткнення з автомобілем та здійснив ДТП, чим порушив ПДР України.

ОСОБА_1 пояснив суду, що дійсно 21.12.2009 року близько 12 год 20 хв. він їхав на власному автомобілі НОМЕР_1 зі своєю дружиною із млина в с. Лебедин по вул.. Леніна. Виїхав автомобілем на гору, їхав зі швидкістю 40 км/год, так як втратив свідомість, тому що хворий на рак і вживає ліки. Перед виїздом з млина, він випив ліки аналгін та цитрамон, тому що дуже боліла голова і він не помітив автомобіль ГАЗ-2410 д/н г4989 ЧК, який стояв на узбіччі дороги в результаті чого ОСОБА_1 вдарив своїм автомобілем даний автомобіль.

В його  діях вбачаються ознаки правопорушення, передбаченого ст. 124  КпАП України.

Разом з тим, враховуючи фізичний стан ОСОБА_1, а також те, що автомобілю НОМЕР_2 завдано незначних пошкоджень, його дії можна визнати малозначимими та застосувати до нього ст. 22 КУпАП і звільнити його від адміністративної відповідальності, обмежившись усним зауваженням.  

ПОСТАНОВИВ:

ОСОБА_1   звільнити від адміністративної   відповідальності за вчинене адміністративне правопорушення,   передбаченого ст. 124 КУпАП за малозначністю правопорушення, обмежетись усним зауваженням, а справу провадженням закрити.

Постанова може бути оскаржена до Апеляційного суду Черкаської області протягом 10 днів з дня її винесення.

Суддя   Шполянського

          районного суду                                                                    ОСОБА_2    

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація