Судове рішення #8368383

Справа № 2-88/10

У Х В А Л А

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

09 березня 2010 року Корсунь-Шевченківський районний суд Черкаської області в складі:

головуючого – судді Свитки С.Л.

за участю секретаря Щербань А.В.,

розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду в м.Корсуні-Шевченківському справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 з участю третіх осіб: служби у  справах дітей Корсунь-Шевченківської районної державної адміністрації, органу опіки та піклування Корсунь-Шевченківської міської ради, органу опіки та піклування  Карашинської сільської ради про  визначення місця проживання дитини,

ВСТАНОВИВ:

Позивач звернувся до суду з даним позовом і просить визначити місце проживання малолітньої доньки ОСОБА_3 разом з ним.

Свій позов ОСОБА_1  мотивує тим, що перебував у зареєстрованому шлюбі з ОСОБА_4, від якого мають малолітню доньку ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1, яка проживає разом з матір”ю. ОСОБА_4 немає належних умов для виховання та утримання доньки, тому позивач просить  визначити місце проживання дитини разом з ним у  м.Корсуні-Шевченківському по вул.1 Травня, 95, корп.2, Черкаської області.

В судовому засіданні сторони уклали мирову угоду, згідно з якою  визначили місце проживання дитини та участь батька у  вихованні дитини.

Сторони просили суд визнати дану мирову угоду, а справу закрити провадженням.

Наслідки визнання мирової угоди у відповідності з вимогами ч.2 ст.206 ЦПК України судом сторонам роз”яснені і їм зрозумілі.

Суд вважає можливим визнати мирову угоду, укладену між сторонами, як таку, що не порушує нічиїх  прав або охоронюваних законом інтересів, а справу закрити провадженням.

Керуючись ст.ст. 175, 205, 206 ЦПК України,

Суд

УХВАЛИВ:

  У справі за позовом  ОСОБА_1 до ОСОБА_2 з участю третіх осіб: служби у  справах дітей Корсунь-Шевченківської районної державної адміністрації, органу опіки та піклування Корсунь-Шевченківської міської ради, органу опіки та піклування  Карашинської сільської ради про  визначення місця проживання дитини визнати мирову угоду  згідно з якою:

1.   Сторони дійшли згоди про те, що їхня малолітня дитина  ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1,  буде проживати з матір’ю ОСОБА_4.

2.   За взаємною згодою сторони встановлюють такий порядок побачень позивача ОСОБА_1  з донькою ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1, при якому  позивач забирає дитину  по місцю  свого проживання ІНФОРМАЦІЯ_2  кожну п’ятницю о 18.00 годині до 9.00 години неділі, тобто на 39 годин. У зазначені дні і години дитина перебуває з позивачем по місцю його проживання ІНФОРМАЦІЯ_2, при цьому позивач  о 18.00 годині в п’ятницю забирає доньку  з місця її постійного проживання у матері ОСОБА_4  і  о 9.00 годині в неділю повертає доньку матері ОСОБА_4  в місце постійного проживання дитини. У вказані в цій угоді години і дні забирати для побачень  у матері  і повертати матері дитину після побачень  можуть, крім позивача, також батьки позивача - ОСОБА_5 та ОСОБА_6. При цьому вказані  в цій угоді особи, які забирають  у матері дитину для побачень, в тому числі і сам позивач,  повинні бути тверезими. В іншому випадку,  мати дитини має право відмовити  у  передачі дитини для побачень з батьком. Якщо  у вказані в цій угоді  дні, визначені для побачень, дитина хворіє, що підтверджено медичним документом, то   позивач не забирає дитину по місцю свого проживання і його  побачення з дитиною за таких умов відбувається по місцю постійного проживання  дитини.

3.   Відповідач ОСОБА_4 зобов’язується забезпечити  доньці  ОСОБА_3 задовільні безпечні умови проживання, якісне харчування,  належний догляд та виховання, піклуватися про здоров’я дитини, її фізичний, духовний та моральний розвиток, дотримуватися вказаного в цій угоді графіка побачень батька з дитиною і не перешкоджати цим побаченням та участі батька у вихованні дитини.

       

4.   Позивач ОСОБА_1 бере на себе  зобов’язання дотримуватися встановленого цією заявою порядку зустрічей з  донькою ОСОБА_3, забезпечувати дитині при побаченнях за місцем свого проживання  задовільні безпечні умови проживання,  якісне харчування, належний догляд та виховання.

           

5.   Сторонам відомо, що відповідно до  статті 59 Сімейного Кодексу України, у разі ухилення від виконання  ухвали суду про затвердження цієї мирової угоди особою, з якою проживає дитина, суд за заявою того з батьків, хто проживає окремо, може передати дитину для проживання з ним; особа, яка ухиляється від виконання рішення суду, зобов’язана відшкодувати матеріальну та моральну шкоду, завдану тому з батьків, хто проживає окремо від дитини.

 

 Провадження у справі № 2-88/10  в частині  позову ОСОБА_1 до ОСОБА_2 з участю третіх осіб: служби у  справах дітей Корсунь-Шевченківської районної державної адміністрації, органу опіки та піклування Корсунь-Шевченківської міської ради, органу опіки та піклування  Карашинської сільської ради про  визначення місця проживання дитини– закрити у зв*язку з укладенням сторонами мирової угоди і визнання її судом.

Ухвала набирає законної сили після закінчення строку на її апеляційне оскарження

Заява про апеляційне оскарження даної ухвали може бути подана до Апеляційного суду Черкаської області протягом 5 днів після її проголошення через Корсунь-Шевченківський районний суд Черкаської області з наступним поданням апеляційної скарги протягом 10 днів через той же суд.

 

 Апеляційна скарга може бути подана протягом 10 днів після проголошення даної ухвали до Апеляційного суду Черкаської області через Корсунь-Шевченківський районний суд Черкаської області.

Головуючий –

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація