Справа №2-114\2010р.
U
У К Р А Ї Н А
Ружинський районний суд Житомирської області
Р І Ш Е Н Н Я
І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И
19 лютого 2010 р. Ружинський районний суд Житомирської області
в складі : головуючого - судді Лущан О.В.,
за участю секретаря Воробйової А.М.,
розглянувши у відкритому судовому засіданні в смт.Ружині цивільну справу за позовом
ОСОБА_1
до ОСОБА_2
про розірвання шлюбу,
ВСТАНОВИВ
ОСОБА_1 звернулася з вищеназваним позовом, мотивуючи його тим, що її шлюб з відповідачем розпався і відтворенню не підлягає. На цих підставах позивачка просила шлюб розірвати, неповнолітніх дітей залишити на утриманні позивачки.
В суд позивачка та відповідач не з”явилися, подала заяви, в якій просить справу слухати у їх відсутність, позивачка позовні вимоги підтримує, відповідач позовні вимоги визнає.
Суд, дослідивши матеріали справи, прийшов до висновку, що позов підлягає задоволенню з таких підстав.
З свідоцтва про одруження серії І-ТП №027545, виданого 01.03.1997р.Чорнорудською сільською радою Ружинського району Житомирської області, вбачається, що сторони 01 березня 1997 року уклали шлюб.
З копії свідоцтва про народження: серії І-ТП №070799 виданого 05.03.1998 року Чорнорудською сільською радою Ружинського району Житомирської області, та копії свідоцтва про народження серії І-ТП №005858 виданого 14 березня 2005 року Жовтневою сільською радою Ружинського району Житомирської області вбачається, що сторони є батьками ОСОБА_3, яка народилася 17 лютого 1998 року, та ОСОБА_4, яка народилася 04 березня 2005 року.
Позивачка відповідно до позовної заяви наполягає на розірванні шлюбу, мотивуючи, що на протязі останніх років у них з відповідачем склалися напружені відносини, які переросли в постійні сварки та непорозуміння, несхожість їхніх характерів та інтересів призвело до розірвання сімейних стосунків, шлюбні відносини між ними припиненні на протязі довгого часу, дальше спільне проживання подружжя і збереження сім»ї неможливе, шлюб носить формальний характер, а тому його необхідно розірвати.
Враховуючи дані обставини , суд приходить до впевненості, що подальше збереження шлюбу суперечить інтересам сторін, а тому позовні вимоги про розірвання шлюбу підлягають задоволенню.
Суд вважає за доцільне неповнолітніх дитей після розірвання шлюбу залишити проживати з матір»ю.
Витрати пов»язані з отриманням в органах РАЦС свідоцтва про розірвання шлюбу, суд покладає на відповідача.
Керуючись ч.1 ст.110, ст.112 Сімейного Кодексу України, ст.ст. 88, 209, 212, 213, 215, 224 ЦПК України, суд,-
В И Р І Ш И В :
Позов задовольнити повністю.
Шлюб між ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_1, громадянином України, та ОСОБА_2 (дівоче прізвище Кульчицька) ОСОБА_5, ІНФОРМАЦІЯ_2, громадянкою України, зареєстрований 01 березня 1997 року Чорнорудською сільською радою Ружинського району Житомирської області за актовим записом № 4, розірвати.
Неповнолітніх дітей; ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_3, та ОСОБА_4, ІНФОРМАЦІЯ_4 залишити проживати з матір»ю.
Витрати, пов»язані з отриманням в органах РАЦС свідоцтва про розірвання шлюбу, покласти на ОСОБА_2 в сумі (17 сімнадцять гривень) звільнивши від сплати вказаних витрат ОСОБА_1.
Рішення набирає законної сили після закінчення строку подання заяви про апеляційне оскарження, якщо заяву про апеляційне оскарження подано не було.
Заяву про апеляційне оскарження рішення суду може бути подано до Ружинського районного суду протягом десяти днів з дня проголошення рішення. Апеляційна скарга на рішення суду може бути подана протягом двадцяти днів після подання заяви про апеляційне оскарження.
Суддя Ружинського районного суду О.В. Лущан