Судове рішення #8397075

                                                                        Справа №2-508/2009

У Х В А Л А

Іменем України

29 грудня  2009 року         Герцаївський районний суд Чернівецької області

в складі :


головуючого-судді Болгак Л.П.

при секретарі Костя С.К.

представника позивача Поп М.Ю.


                   


розглянувши у відкритому судовому засіданні м. Герца цивільну справу за позовом Прокурора Герцаївського району до ОСОБА_4 про відшкодування шкоди, заподіяної порушнням правил користувая електичною енергією ,-

В С Т А Н О В И В :

Прокурор Герцаївського району звернувся до суду з позовом до ОСОБА_4 про відшкодування шкоди, заподіяної порушнням правил користувая електичною енергією.

Посилаючись на те, що в результаті перевірки, яку 24 травня 2009 року провели працівники Герцаївського РЕМ було виявлено, що ОСОБА_4 який проживає в с. Байракі, Герцаївського району, Чернівецької області, безобліково підключив лампу посиленого освітленя. В зв’язку з чим нараховано    збитків   за   останні шість місяців в сумі 225 грн.67 коп.

В судовому засіданні представник позивача звернувся до суду з клопотанням про залишення заяви без розгляду.  

Відповідно до ч.5 ст. 207 ЦПК України при подачі заяви про залишення заяви без розгляду  суд залишає позовну заяву без розгляду.

На підставі викладеного, керуючись ч. 5  ст. 207 ЦПК України, суд ,-

УХВАЛИВ:

Позовну заяву Прокурора Герцаївського району до ОСОБА_4 про відшкодування шкоди заподіяної порушенням правил користування елктричною енергією залишити без розгляду згідно його заяви .

Ухвала може бути оскаржена до Апеляційного суду Чернівецької області через Герцаївський районний суд шляхом подачі в 5-и денний строк з дня проголошення ухвали заяви про апеляційне оскарження і подання після цього протягом 10 днів апеляційної скарги.

Суддя:  

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація